SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wojtek / IIFYM - vol. 1

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 904274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12224
Zamieszanie zamieszaniem, ale jaki progres :). Klasa !! Przyklad Ciezkiej pracy !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
OMG
daj inna fotke
jakas na luzie,albo klata bokiem

w tyly wygladnie super
bary wielkie,lapy tez

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Nie mam innych.
Próbowałem zrobić klatkę bokiem, ale się wkur...em i usunąłem wszystko.
O ile w lustrze wygląda ok, to potem na fotce masakra.

Wiem, że dużo od pozowania zależy - tak jak kiedyś pisałeś, żeby oglądać jak zawodnicy się przypinają, Ale o ile plecy chyba udało się w miarę spiąć - jedna na 30 zdjęć :D to reszty ni hu hu.
Może jakby ktoś mi robił, to by coś z tego wyszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1127 Napisanych postów 3780 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68528
Aparat z samowyzwalaczem?...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
No właśnie dziesiątki zdjęć które robię są z samowyzwalacza i nie mam nerwów do tego :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
a ile możesz ustawić zdjęć żeby samowyzwalacz zrobił w danym momencie?

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
10 chyba, juz nawet gopro nagrywałem :D
Ale to kwestia pozowania.
Już nie bede kombinował, szkoda kortyzolu podbijać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1127 Napisanych postów 3780 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68528
Sesja u profesjonalisty fotografa ?... A poważnie, to pracuj Wojtek nad tym, bo tu coraz większy tłum się zbiera .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Sesje ogarne jak bedzie co fotografować.
Zupełnie obiektywnie - może jesień.
Bez spiny.
Teraz widzę, że pleców nie mam.
Środka, grubości, szerokości.
Lata roboty przede mną i spoko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1127 Napisanych postów 3780 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68528
Ambitnie i to się chwali. Z mojego punktu widzenia już wyglądasz świetnie na tle ogółu ludzi i możesz być z siebie dumny już teraz... I pracować sobie, żeby było jeszcze lepiej.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na czczo, a okno żywieniowe

Następny temat

Geneza IIFYM (If It Fits Your Macros)

WHEY premium