SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Shadow aka Family Man - Tri, Ultra Running i Peskatarianizm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 729039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Muszę znaleźć sposób, żeby więcej spać. 4,5h to jednak k*wsko za krótko.

Wypiska z wczoraj.



This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Właśnie zjadłem lody w punkcie - Chi-Lody prowadzonym przez Indianina. O smaku czekoladowym, co po indiańsku, jak się dowiedziałem, brzmi "ani takie, ani takie". Jakiś stary Indianin z rezerwatu powiedział mi też, że nie można nie doceniać przemęczenia.

Później zobaczyłem kolegę z Afryki, który pokazał mi ich nową zdobycz - skrzyżowanie szczura z kurą ( lub psa z koniem, nie jestem pewien. )

A babcia Magora ma biec w biegu liceum i zająć miejsce lepsze, niż 5 te. ???



( Tak, zdrzemnąłem się właśnie 2h , bo już nie mogłem wyrobić z niewyspania ).


Zmieniony przez - shadow78 w dniu 2015-06-09 15:41:43
1

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
shadow78
Muszę znaleźć sposób, żeby więcej spać. 4,5h to jednak k*wsko za krótko.




To zależy czy śpisz te 4.5 codziennie czy o drugi dzień. Ja miałem tak że przed treningiem spałem ok 4.5-6 godzin a przed dniem nietreningowym z 7 godzin i było ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
shadow78
Właśnie zjadłem lody w punkcie - Chi-Lody prowadzonym przez Indianina. O smaku czekoladowym, co po indiańsku, jak się dowiedziałem, brzmi "ani takie, ani takie". Jakiś stary Indianin z rezerwatu powiedział mi też, że nie można nie doceniać przemęczenia.

Później zobaczyłem kolegę z Afryki, który pokazał mi ich nową zdobycz - skrzyżowanie szczura z kurą ( lub psa z koniem, nie jestem pewien. )

A babcia Magora ma biec w biegu liceum i zająć miejsce lepsze, niż 5 te. ???

( Tak, zdrzemnąłem się właśnie 2h , bo już nie mogłem wyrobić z niewyspania ).


Nawet wróżbita Maciej nie pomoże...
Osobiście wiem, że jak człowiek jest zmęczony to potrafią mu się takie bajadery pojawiać pomiędzy jawą i snem A może jadłeś jakieś grzyby ostatnio? Jadasz grzyby w ogóle?

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
MaGor

Nawet wróżbita Maciej nie pomoże...
Osobiście wiem, że jak człowiek jest zmęczony to potrafią mu się takie bajadery pojawiać pomiędzy jawą i snem A może jadłeś jakieś grzyby ostatnio? Jadasz grzyby w ogóle?


Jak wróżbita Maciej nie pomoże, to ja już nie wiem... :)
Grzybów nie jadłem, obstawiałbym 102 dzień redukcji na ~2000 kcal dziennie. Spadło ze 117 do 93 kg obecnie, ale też zmęczony już jestem.

@ten_nowy2 - u mnie to bez różnicy, nie mam praktycznie dni bez treningu.


Zmieniony przez - shadow78 w dniu 2015-06-09 18:43:51

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
zapodaj sobie black devil'a - pomaga mocno z wysypianiem się

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Albo kup sobie batony z fig w Biedronce. Cały dzień nie jedz węgli, a wieczorem zjedz jednego batona Odlecisz w mgnieniu oka.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
@kuba_n - black devil zamówię jeszcze dziś, dzięki

@MaGor - figi wpisane na listę zakupów na jutro, dziękuję.

Wpadłem do empiku dzisiaj i zakupiłem zachwalaną przez niektórych z Was książkę - "Bieganie metodą Danielsa", wyd. 2014.
Poza tym, dziś obolałe stawy i lekkie przeziębienie, więc tylko "recovery run" ze spacerowym tempem nad morzem.

Jutro wolne, w czwartek długi bieg - spróbuję 12-15 km. Potem w sobotę bieg na tempo, ale z tętnem nie większym niż 170. Sobota konie, niedziela bieg po lesie. Muszę gdzieś jeszcze 2 x fbw wcisnąć. Oj.








This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Przepis na wegański smalec - może się komuś spodoba.

Składniki:
200 g oleju kokosowego bezzapachowego
1 cebula
1 nieduże, kwaśne jabłko
1 ząbek czosnku
pieprz
majeranek

Przygotowanie:
Na patelni roztopić łyżkę oleju. Cebulę posiekać jak najdrobniej i przesmażyć, aż się zarumieni. Dodać starte na tarce jabłko. Doprawić pieprzem, sporą ilością majeranku. Wrzucić resztę oleju i poczekać, aż się stopi i przemiesza. Przelać do szklanego naczynia i odstawić do stężenia.


Zmieniony przez - shadow78 w dniu 2015-06-10 19:25:05

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 495 Napisanych postów 3983 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51950
Nie żebym się czepiał, po prostu serio nie rozumiem czemu to ma się nazywać "smalec". Jaki jest sens? Nie chodzi o Ciebie i o to danie, po prostu nie kumam tego "trendu": wegański mielony, wegetariański schabowy, tatar z jarzyn. Interesuje się kuchnią i serio podziwiam kreatywność niektórych dań dla wegan czy wegetarian, ale irytuje mnie, że często brakuje jej w nazewnictwie, szkoda.
Sorry za lekki offtop.
Pozdro!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT nadine , pół roku str.26

Następny temat

mam problem z dieta POMOCY

WHEY premium