SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Shadow aka Family Man - Tri, Ultra Running i Peskatarianizm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 729426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Shadow po pierwsze gratuluję dyszki Po drugie to możesz biegać 4 razy w tygodniu ale zastanów się czy to ma sens póki co. Wiem, że początki takie są. Człowiek się napali i żadna siła nie jest go w stanie powstrzymać Spokojnie na razie Ci starczy np 3x/tydz bieganie i 3x/tydz trening siłowy/ogólnorozwojowy zwał jak zwał. Nie wiem ale wydaje mi się, że ktoś już Ci o tym pisał tzn żeby jeden dzień biegowy robić dłuższe wybieganie i co tydzień o kilka (nie więcej) minut wydłużać czas wybiegania. Jeden dzień szybsze bieganie np 15' spokojnie i 20' szybciej (nie na zawał, po prostu trochę szybciej niż normalnie) i np trzeci dzień 40-45' spokojnie + przebieżki 10x100m (przebieżki nie sprinty). Jak już chcesz dodać ten czwarty dzień to niech to na początku będzie 30' spokojnie. Potrafisz już biec ponad godzinę więc warto dodawać np przebieżki na koniec krótszych treningów. Zresztą pytaj Marcina jak coś

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Aha jeszcze jak chodzi o Twoje stopy to spróbuj rozmasowywać piłeczką do tenisa - a taką na 100% masz i to nie jedną pewnie :)

Coś w ten deseń:



Zmieniony przez - adam77 w dniu 2015-06-03 22:21:49

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
pierwsze koty za płoty. teraz tylko do przodu

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
adam77
Shadow po pierwsze gratuluję dyszki Po drugie to możesz biegać 4 razy w tygodniu ale zastanów się czy to ma sens póki co. Wiem, że początki takie są. Człowiek się napali i żadna siła nie jest go w stanie powstrzymać Spokojnie na razie Ci starczy np 3x/tydz bieganie i 3x/tydz trening siłowy/ogólnorozwojowy zwał jak zwał. Nie wiem ale wydaje mi się, że ktoś już Ci o tym pisał tzn żeby jeden dzień biegowy robić dłuższe wybieganie i co tydzień o kilka (nie więcej) minut wydłużać czas wybiegania. Jeden dzień szybsze bieganie np 15' spokojnie i 20' szybciej (nie na zawał, po prostu trochę szybciej niż normalnie) i np trzeci dzień 40-45' spokojnie + przebieżki 10x100m (przebieżki nie sprinty). Jak już chcesz dodać ten czwarty dzień to niech to na początku będzie 30' spokojnie. Potrafisz już biec ponad godzinę więc warto dodawać np przebieżki na koniec krótszych treningów. Zresztą pytaj Marcina jak coś


Dziękuję! Cieszę się jak dzieciak, któremu ktoś odczepił trzecie kółko od rowerka

Faktycznie mam sporo entuzjazmu i czuję, że nic mnie nie powstrzyma:) Dystans 8km wydawał mi się maksymalny do tej pory, przekroczenie tej granicy - przede wszystkim w głowie - dobrze mi zrobiło. Jeśli chodzi o siłownię, mam w planie i robię FBW 2 x w tygodniu i chcę dorzucić jeszcze co najmniej raz basen.

A masaż z piłeczką działa - dzięki !!!

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
DUDEK
gratulacje


Dzięki:)

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Fajny wywiad : Ultramaratończyk Dean Karnazes u Davida Lattermana



This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Dwucyfrówka zawsze pozytywnie nastraja Gratulacje.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 3897 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 76176
Gratulacje za pierwszą dychę

Podsumowanie I fazy redukcji: http://www.sfd.pl/Redukcja_ze_105kg__podsumowanie_str._170-t966196-s170.html
Rekordy osobiste w Tri:
1/8 IM: 1h23’30’’: Pszczyna 2014 // 1/4 IM: 2h28’59’’: Radłów 17/07/2016 // 1/2 IM: 4h59'40'Lisbon 2018: IM Kopenhagen 2017: 11h48'
Dystans Olimpijski: 2h32'04’’: 5150 Warszawa 11/06/2017

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
@Magor & @Marcel - pięknie dziękuję!

This is the best deal you can get.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT nadine , pół roku str.26

Następny temat

mam problem z dieta POMOCY

WHEY premium