SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Shadow aka Family Man - Tri, Ultra Running i Peskatarianizm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 729180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22600 Napisanych postów 11141 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356219
Moje anecdata są podobne jak Viki, coraz więcej wśród znajomych trajlończyków. Może nie tyle co morsów zimą, ale jednak sporo.
Duathlon bieg+rower też się zaczął pojawiać wśród zatwardziałych dreptaczy, a to przecież pierwszy krok ku zagładzie...

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627504
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130982
Paatik
Strasznie mi się podoba, ze Wy tak razem z Magdą. Ładnie cementuje związek taka wspólna zajawka.
Powiało grozą
Mnie też bardzo się podoba gdy wspólne zainteresowania i pasje łączą ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627504
Panie Janie - groza bo "strasznie"?
Bardzo, bardzo mi się podoba:) Jak są małe dzieci to zwykle albo jedno albo drugie ma czas na pasje, rzadziej daje się ciągnąć pasje obu rodzicom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130982
Paatik
Panie Janie - groza bo "strasznie"?
Bardzo, bardzo mi się podoba:) Jak są małe dzieci to zwykle albo jedno albo drugie ma czas na pasje, rzadziej daje się ciągnąć pasje obu rodzicom.
Masz rację w całej wypowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Paatik, dziękuję Ci za te słowa. Faktycznie staramy się tak, żeby każde z nas miało czas dla siebie, i na trening, i na coś prywatnego ( czyli jeszcze jeden trening:)
1

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1801 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73497
Gratuluję

Sport w parze to świetna opcja.

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10022 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728665
Shadow,zapraszam do konkursu.
Tyle biegasz,więc na pewno widziałeś wiele ciekawych miejsc.

Pora zadziałać :)

https://www.sfd.pl/Lipcowy_konkurs_Foto_z_wakacji_2022-t1218533.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Masti, gdyby konkurs był w sierpniu... za kilka dni wyjeżdżamy autem - starą T4 - na południe, Sycylia i może powrót Albanią... coś spróbuję pobiegać.
Czuję się trochę jak sportowy emeryt - Family Man = Low intensity training. Ale za to stałem się ekspertem od opon rowerowych Tyle recenzji ile przeczytałem myjąc zęby... teraz nic tylko kupić założyć jeździć... ale realnie szanse na to po wakacjach z Magdą i dzieciakami. Teoretycznie czeka mnie 1/2 IM w Malborku na początku września. Zobaczymy.

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130982
shadow78
Masti, gdyby konkurs był w sierpniu... za kilka dni wyjeżdżamy autem - starą T4 - na południe, Sycylia i może powrót Albanią... coś spróbuję pobiegać.
Czuję się trochę jak sportowy emeryt - Family Man = Low intensity training. Ale za to stałem się ekspertem od opon rowerowych Tyle recenzji ile przeczytałem myjąc zęby... teraz nic tylko kupić założyć jeździć... ale realnie szanse na to po wakacjach z Magdą i dzieciakami. Teoretycznie czeka mnie 1/2 IM w Malborku na początku września. Zobaczymy.
Ale Ty wydziwiasz!
Pykniesz fotkę z trasy a Magda pomoże Ci w jej opisie i będzie nagroda, która pomoże Ci się ogarnąć do późniejszych zawodów IM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT nadine , pół roku str.26

Następny temat

mam problem z dieta POMOCY

WHEY premium