SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Shadow aka Family Man - Tri, Ultra Running i Peskatarianizm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 729193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
novyneo
Z androidem mam SE WT19i. Z Windą Lumia 800.


Sprawdziłem ich specyfikację przed chwilą. Będzie kłopot - oba nie mają bluetooth 4.0 ( smart ) wymaganego przez paski hr.
Możesz poszukać dongle ANT+, ale nie wiem, czy do powyższych są. Może być ciężko:(

Jeśli będziesz brać nowy telefon z umową, upewnij się, że ma bluetooth 4.0. Wtedy możesz dokupić pasek za około 60 zł ( najtańszy ) i będzie grało wszystko...

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak myślałe Dzięki za pomoc, nie pozostaje mi nic innego jak poprzestać na tym co ma i ciułać na zakup Suunto. Myślę że w zasięgu Ambit2S będzie spokojnie za jakiś czas, tylko że jeszcze inne rzeczy na liście zakupowej mam, chociażby Bestię No chyba że jakaś magiczna kwota się pojawi, np w toto wygram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Suunto są fajne :) Powodzenia!

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MaGor
Na Linuksie używam aplikacji GPS Prune. Świetna jest. W telefonie Locus PRO

Zainstalowałem sobie Ubuntu 14.04. Nawet daje radę na tym "małym" kompie Winda mnie wkurza bo zamułke ma straszną, chyba czeka go Recovery, bo tak nie może być. Zaraz sprawdzę tego GPS Prune, może pociągnie, a na Locus'a potrzebny jest Android 4.0 i wyżej z tego ci widzę, więc jak dla mnie odpada, za słaby tel. Nie chce mi się bawić w stawianie systemu wyższego na tym SE bo nie wiem jak się zachowa, a na razie jedyne urządzenie z odbiornikiem GPS które sprawie chodzi. Z lumią jeszcze nie biegałem, nie mogę powiedzieć jak jest. Ale to tel z którego korzystam na codzień (odbieranie tel, smsy itp) więc nie chciałbym za bardzo obciążać baterii, bo się okaże że potrzebne będzie codzienne ładowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dystans już się robi poważny.
Kondycja się wyrobi, tylko proszę zacznij biegać w strefie easy . Nawet marszobiegi . Robienie na siłę dystansu z wysokim tętnem nie zrobi z ciebie długodystansowca .

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
DUDEK
dystans już się robi poważny.
Kondycja się wyrobi, tylko proszę zacznij biegać w strefie easy . Nawet marszobiegi . Robienie na siłę dystansu z wysokim tętnem nie zrobi z ciebie długodystansowca .

pozdr.


Postaram się:)

Konie z dziś:



This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Bardzo drobne podsumowanie

Cały czas etap redukcji - skończył się tydzień 15. Z nudnych cyfr - spadek wagi o 15,5 kg w stosunku do stanu wyjściowego. Było 107, jest 92,5 kg.

Muszę szczerze przyznać, że jestem zmęczony minionym tygodniem, mimo, że nie zrobiłem żadnego treningu siłowego. Było za to bieganie x 5 oraz jazda konna. W sumie - ponad 41 km biegiem, w tym dwa wybiegania > 10 km. Może za dużo chcę, ale chciałbym jakoś wcisnąć w tydzień:

1. Bieganie: 5 razy ( dystans 40 km, zwiększany o 10% co tydzień )
2. FBW: 2 razy w tygodniu
3. Pływanie: 3 razy w tygodniu, bardziej regeneracyjnie, w morzu.
4. Konie: 1 raz w tygodniu
5. Dzień odpoczynku: 1 raz chociaż.

Bieganie ma priorytet. Wychodzi 11 jednostek treningowych, więc prawie codziennie musiałyby lecieć dwie. Może spróbuję tak:

Poniedziałek: FBW + Pływanie
Wtorek: Bieganie [ BS ]
Środa: Bieganie [ BT ]
Czwartek: FBW + Pływanie
Piątek: Bieganie [ BT ]
Sobota: Bieganie [ BS ] + Pływanie
Niedziela: Bieganie [ Bieg regeneracyjny ] lub Konie lub DNT. Już wiem po dzisiaj, że nie jestem w stanie biegać i jeździć konno tego samego dnia.

Prawie się zmieściło. Mocno na styk to wszystko.

Muszę zdecydowanie podbić kalorie przy takim obciążeniu - od jutra wchodzę na 2600 kcal w DT, czyli codziennie :) Brzmi mało, ale teraz jest ~2000. Z dobrych wieści - stałem się posiadaczem Ironman Global Trainer GPS, zakupionym od forumowego kolegi Xzaar - bardzo komfortowo przebiegła dla nie cała transakcja i okres testów. Jeszcze raz dziękuję:)

Jak już przy zakupach jestem - muszę kupić jakieś bezszwowe gacie do biegania. Macie jakieś swoje typy?

Policzyłem też z różnych kalkulatorów obejmujących wagę, płeć, wzrost i wiek swoje hrmax - wychodzi na to, że mam 190 max.
Czyli, jeżeli biegam z tętnem ~160 bpm, to jest to 85% maksymalnego. Czyli chyba do przyjęcia…

Uff. Tyle.

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
I jeszcze postępy biegowe - zrzut ze stravy:



This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo szybko chudniesz. 1kg na tydzień to świetny wynik .

Trzymasz mocno kaloryczność i wegańskie menu ?

Rzadko można znaleźć tutaj wypiski z posiłków, możesz coś czasem wrzucić .

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
DUDEK
Bardzo szybko chudniesz. 1kg na tydzień to świetny wynik .


Dzięki za ten tekst:) Ciągle wydaje mi się, że wolno to idzie...

DUDEK
Trzymasz mocno kaloryczność i wegańskie menu ?


Bardzo restrykcyjnie, codziennie liczę każdy gram, wliczam nawet szklankę soku z brzozy

DUDEK
Rzadko można znaleźć tutaj wypiski z posiłków, możesz coś czasem wrzucić .


Nie wrzucam, bo moja dieta jest baaardzo prosta. Ogranicza się do paru produktów / dań:

1. Kasza gryczana + pesto z pomidorów;
2. Burgery wegańskie;
3. Fasola gotowana, soczewica gotowana;
4. Truskawki w dużej ilości, owoce.
5. Garście orzechów;
6. Płatki owsiane + jagodami goji + wiórki kokosowe + mleko ryżowe / sojowe;
7. Tofu smażone na patelni;
8. Duuużo warzyw - brokuły, pomidory, wszelkie sałaty, kiełki;
9. Szejk z białka sojowego na mleku ryżowym.

Pewnie o czymś zapomniałem, ale tak na szybko, to tyle :)

A, dziś zrobiłem mleko kokosowe z wiórków :)


Zmieniony przez - shadow78 w dniu 2015-06-14 18:07:01

This is the best deal you can get.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT nadine , pół roku str.26

Następny temat

mam problem z dieta POMOCY

WHEY premium