SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Shadow aka Family Man - Tri, Ultra Running i Peskatarianizm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 729425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Wywal te uginania sztangielki
Lepiej jakieś wiosłowanie lub drążek wrzuć.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
_Szajba_
Wywal te uginania sztangielki
Lepiej jakieś wiosłowanie lub drążek wrzuć.


Ostatnie ćwiczenie jest u mnie "free of choice" - coś wg upodobania na dobitkę:)

Kolana. Po ostatnich dłuższych biegach czuję ból następnego dnia po zewnętrznej ich stronie. Zmienię promenadę na las, może będzie lepiej. Jak nie, to trzeba będzie buty zmienić. Lub wziąć lekcje z techniki.

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Zrezygnowałem z trenażera, zbieram na porządny rowerek. Póki co - idę porowerować po deszczu:) Muzyczka wgrana:


This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
muza trafny strzal :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
shadow78
Zrezygnowałem z trenażera, zbieram na porządny rowerek


Porządny tzn jaki i za ile ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
ruski czołg
shadow78
Zrezygnowałem z trenażera, zbieram na porządny rowerek


Porządny tzn jaki i za ile ? :)


Jeszcze nie wiem Ale ten sobie odpuszczę:






Zmieniony przez - shadow78 w dniu 2015-12-01 14:40:30

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
wow, gdybym tylko trenował triathlon...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Ja bym brał. Późne lata 80, zapewne jakaś tajna broń Citroena, współcześnie tuningowany przez jakąś dobrą stajnię.
Nawet jeśli byś nie wygrał, pozostawiłbyś niezapomniane wrażenia
Ludzie na fejsie nakreślaliby mapy Twoich treningów.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
W sumie rajtuzy już mam... co mi szkodzi :)

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Kilka pytań - prośba o podpowiedź - kwestia rowerowania:

1. Brak trenażera: stwierdziłem, że zamiast kupować trenażer, te min. 4 stówki wrzucę do świnki i będę dokładać do wczesnej wiosny i zbierać na szosę. Bez względu na pogodę - będę jeździł na swojej "torpedzie" na zewnątrz przez zimę. Jakie oponki? Czy na zimę trzeba jakoś doposażać rower?

2. Kwestia programu. Czy jeździć, ile dam radę i ile fabryka w nogach dała, czy ułożyć sobie jakiś program?

3. Kilometraż. Ile tygodniowo powinienem wysiedzieć w siodełku, żeby przygotować się na Sieraków w maju? Zaznaczam, jestem kompletnie początkujący.

Z góry dzięki.

This is the best deal you can get.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT nadine , pół roku str.26

Następny temat

mam problem z dieta POMOCY

WHEY premium