SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Shadow aka Family Man - Tri, Ultra Running i Peskatarianizm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 729441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
ajronmen
Shadow, a robisz jakieś zestawienia BTW? choćby pi razy oko?


Bardzo pi x bardzo oko:)

Generalnie - teraz wychodzi mi około 1 : 1 : 1.
Wcześniej - białko 2, ww 0,5 tł 1.5

Przykład:
kcal białko ww tłuszcze

Groszek strączkowy 105,00 7,00 18,88 0,50
Tofu marynowane 580,00 48,00 27,20 32,00
Fasola czarna 518,00 51,80 75,20 1,20
Pomidor 30,00 1,80 7,20 0,40
Orzechy brazylijskie 656,00 14,00 4,00 66,00
Oliwa z oliwek 225,00 0,00 0,00 25,00

Suma 2114,00 122,60 132,48 125,10

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Nie dość, że podwójnie, to jeszcze się pozwężało, ech. Mam nadzieję, że coś uda się rozczytać.

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
a skąd wziąć taką ilość białka?
bo bez mięcha to wg mnie trochę ciężko

no i jak z uczuciem sytości przy takim jedzonku?

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1142 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8681
Z przyswajaniem białka z roślinnych szału nie ma. Poszedłbym chyba w cieciorkę, zawsze jakiś hummus przyprawiony tłuszczykiem głód zgłuszy ;) no chyba że wersja z jajkami, moim zdaniem by pomogło, zawsze możesz znaleźć jakiegoś chłopa, żebyś mógł sprawdzić czy kurek nie męczy żeby sumienie czyste było

bidne te liczby, szczególnie jeśli o białko chodzi. Dla nietrenującej dziewczyny by wystarczyły ;) ciężko przy nich chudnąć no i trenować

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/_DT_ajronmen__cel:_Bieg_Ultra_Granią_Tatr_2017_-t1040169.html

"Think of EVERY workout not as a workout but as a recharge." Ja ;)

"I owoc zwycięstwa zjem, i sławę wytarmoszę tak jak psa" ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130992
shadow treniuje głównie wytrzymałościowo i tego białka mu wystarcza (wg dawnych zaleceń tyle polecano nawet kulturystom).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1142 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8681
ajronmen
Z przyswajaniem białka z roślinnych szału nie ma. Poszedłbym chyba w cieciorkę, zawsze jakiś hummus przyprawiony tłuszczykiem głód zgłuszy ;) no chyba że wersja z jajkami, moim zdaniem by pomogło, zawsze możesz znaleźć jakiegoś chłopa, żebyś mógł sprawdzić czy kurek nie męczy żeby sumienie czyste było

bidne te liczby, szczególnie jeśli o białko chodzi. Dla nietrenującej dziewczyny by wystarczyły ;) ciężko przy nich chudnąć no i trenować


Aha, i nie przesadzaj z tą oliwą. większość niestety na polskim rynku sfałszowana. dodałbym kokos, dobry, ale drogi olej z macadamii, orzechowy, rzepakowy

popatrzyłem jeszcze na początek, chłopie, 1,86 cm wzrostu, zagłodzisz się i zajedziesz tymi liczbami. co jesz, Twój wybór, tylko się nie ograniczaj, szczególnie jeśli o białko chodzi, uwierz mi, sam to przechodziłem - dużo gorsza regeneracja, brak sił i brak chudnięcia, mamusię oszukasz, tatusia oszukasz, ale organizmu nie oszukasz ;) wywal wagę, kalorie nie istnieją ;) :D

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/_DT_ajronmen__cel:_Bieg_Ultra_Granią_Tatr_2017_-t1040169.html

"Think of EVERY workout not as a workout but as a recharge." Ja ;)

"I owoc zwycięstwa zjem, i sławę wytarmoszę tak jak psa" ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
W pestkach dyni 26/100. To więcej niż mają wszystkie mięsa i sery. Z przyswajaniem gorzej. No i witamina D oraz B12. Tu jest szkopuł i największy mankament żywienia się szczypiorkiem.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1142 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8681
ojan
shadow treniuje głównie wytrzymałościowo i tego białka mu wystarcza (wg dawnych zaleceń tyle polecano nawet kulturystom).


Panie Janie, moim zdaniem wystarczyłoby, gdyby był chudszy i nie potrzebował schudnąć /tudzież schuść ;)/ a jednak też jakieś treningi na siłce tez robi

sam trenuję wytrzymałościowo i widzę, jak zmieniło się samopoczucie, osiągi i regeneracja po wzbogaceniu miski głównie o białko (choć węgle też) głównym źródłem energii jednakowoż pozostają tłuszcze. Waga (oceniając tylko po wyglądzie) leci w dół

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/_DT_ajronmen__cel:_Bieg_Ultra_Granią_Tatr_2017_-t1040169.html

"Think of EVERY workout not as a workout but as a recharge." Ja ;)

"I owoc zwycięstwa zjem, i sławę wytarmoszę tak jak psa" ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Dzięki Panowie za dyskusję i troskę:)

Orzechy jadam wszystkie naprzemiennie - macadamia, nerkowce, brazylijskie, włoskie... Olej kokosowy i cieciorkę też:)

Jeszcze niecałe 2 tygodnie takich niskich kalorii - i zaczynam podbijać delikatnie, o 200 kcal na tydzień, żeby dobić do poziomu - dzienne zapotrzebowanie + spalone podczas wysiłku - czyli na względne 0 w bilansie.

Jak z sytością? Idzie wytrzymać:) Kasze, makarony ryżowe, ryż brążowy - to wszystko wejdzie stopniowo do diety po tych dwóch tygodniach jeszcze.

A, i wczoraj zjadłem kaszę gryczaną z pesto po tych 15 km po lesie i ... k##@! jakie to dobre!
( tylko trzeba jeść pałeczkami, a nie, ordynarnie, widelcem :)

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Ps. Co do witamin - suplementuję się sporadycznie właśnie D i pakietem B complex. Ale na razie mam chyba dość - wszamałem animal paka, zapobiegawczo :)

This is the best deal you can get.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT nadine , pół roku str.26

Następny temat

mam problem z dieta POMOCY

WHEY premium