SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Shadow aka Family Man - Tri, Ultra Running i Peskatarianizm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 729170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
@Dudek: robię, co mogę:)

Nevermind.
Jakieś plany na najbliższy start ? :)


Tak, gdzieś w głowie mi chodzi półmaraton pucki w lipcu, ale chyba nie jestem gotowy. Chyba. Z drugiej strony - kusi:)
Dziś planuję pobiegać po plaży na bosaka - zobaczymy, co z tego wyjdzie...

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie na razie pogoda nie za bardzo to i wyjazd na plaże odpada, bo sam chętnie bym boso polatał Z Twoim zapałem to kolejność pewnie będzie taka: półmaraton, maraton, ultramaraton Tri Ci po głowie chyba też już chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
novyneo
U mnie na razie pogoda nie za bardzo to i wyjazd na plaże odpada, bo sam chętnie bym boso polatał Z Twoim zapałem to kolejność pewnie będzie taka: półmaraton, maraton, ultramaraton Tri Ci po głowie chyba też już chodzi?


U nas na plaży samej dmucha jak jasna cholera dzisiaj, może będzie padać:) Albo wyjdzie fajny trening z tego, albo nie - zobaczymy w praniu

Maraton zostawiam na przyszły rok, chciałbym dobiec w tempie powyżej 7:30 na kilometr:) A TriCity - pewnie, chodzi...

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodziło mi o triathlon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Kawa to eliksir życia, młodości i energii. Zostawcie takie roztkliwianie starszym paniom z poczekalni lekarskich. Powyżej 8 kaw dziennie zaczyna się problem.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
@novyneo: triathlon - pewnie, ale za kilka lat:)

MaGor
Kawa to eliksir życia, młodości i energii. Zostawcie takie roztkliwianie starszym paniom z poczekalni lekarskich. Powyżej 8 kaw dziennie zaczyna się problem.


Cenię sobie Twoje zdanie, ale w tym przypadku nijak zgodzić się nie mogę i nie chcę:) Otóż wg medycyny chińskiej ( gdzie lekarzowi ucinali głowę, jeśli cesarz zachorował ) kawa sięga do wyczerpywalnych źródeł energii organizmu i wpędza człowieka w deficyt, z którym od pewnego punktu nic nie można zrobić...

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12125 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130981
shadow - zadziwiasz mnie!
Podzielam zdanie MaGora.
Piję kawę i wino.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
shadow, powtórzę za Ojanem - zadziwiasz mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Panowie, spokojnie, ja jestem tylko zwolennikiem czystego umysłu i ciała:)

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
shadow78
Panowie, spokojnie, ja jestem tylko zwolennikiem czystego umysłu i ciała:)


Jak każdy z nas
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT nadine , pół roku str.26

Następny temat

mam problem z dieta POMOCY

WHEY premium