SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Shadow aka Family Man - Tri, Ultra Running i Peskatarianizm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 729157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130979
Wykonać plan to sukces!
Sukces to zadowolenie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Giaurnemo
shadow78
Zaplanowane, poćwiczone.



Ale czy jesteś zadowolony to już nie napisałeś
A to jest ważna informacja


Szczerze pisząc Giaurnemo, to treningi FBW dają mi mało radości w tym momencie. Robię je z obowiązku, niestety siła mi poleciała na redukcji i albo ćwiczę technicznie w miarę niewielkimi ciężarami, albo męczę się na granicy wyrzygu z większymi. Nic to, jeszcze dwa tygodnie i zacznę jeść więcej, to może i o siły będzie łatwiej...


Zmieniony przez - shadow78 w dniu 2015-06-22 20:29:09

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130979
Trenować trzeba na granicy możliwości a nie na granicy wyrzygu!
Trening tzw. techniczny to za mało na rozwój masy mięśniowej.
Postęp w redukcji wagi masz godny uwagi. Wydolność organizmu także (jak na człowieka, który pokonał nadwagę).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
ojan
Trenować trzeba na granicy możliwości a nie na granicy wyrzygu!
Trening tzw. techniczny to za mało na rozwój masy mięśniowej.
Postęp w redukcji wagi masz godny uwagi. Wydolność organizmu także (jak na człowieka, który pokonał nadwagę).


Dzięki, Panie Janie, za dobre słowo:)

Jeszcze długa droga przede mną, żeby odbudować / zbudować ( teraz to już jeden czort ) porządną kondycję godną sportowca - amatora. Ale staram się, to miłe słowo cieszy:)

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1142 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8681
shadow78

2. Siła - dramatycznie spada. Prawdopodobnie efekt, bądź co bądź, wyniszczającej diety redukcyjnej. Posiłki dobre, zdrowe, zero śmieci, ale mało. Ciągle ~2200 kcal dziennie.


Pytanie mam, całego dziennika nie przeglądałem, może było: zwracasz uwagę na dzienny rozkład BTW czy tylko na kalorie? Bo tu może być pies pogrzebany. Do tego jeszcze nadmierne skupianie się na wadze, zamiast na chociażby obwodach i być może oczekiwanie zbyt szybkiego efektu? Mocne ćwiczenia i bieganie nie idą w parze z biedną miską, i żeby chudnąc trzeba do pieca dorzucić.To był błąd, który długo robiłem.

Jesteś vege takim totalnym czy dopuszczasz też ovo? ;) - bo lakto bym odpuścił ;) Dobre jajka to nieoceniony kawał dobrych białek, tłuszczu i witamin - może iść w tą stronę? powinno dać kopa, organizm po wysiłku domaga się regeneracji

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/_DT_ajronmen__cel:_Bieg_Ultra_Granią_Tatr_2017_-t1040169.html

"Think of EVERY workout not as a workout but as a recharge." Ja ;)

"I owoc zwycięstwa zjem, i sławę wytarmoszę tak jak psa" ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
ajronmen


Jesteś vege takim totalnym czy dopuszczasz też ovo? ;) - bo lakto bym odpuścił ;) Dobre jajka to nieoceniony kawał dobrych białek, tłuszczu i witamin - może iść w tą stronę? powinno dać kopa, organizm po wysiłku domaga się regeneracji


dobre pytanie, szkoda że nie wrzucasz kompletnych rozpisek dzień po dniu z miską bo można by sporo ciekawego podpatrzeć

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Tak jak pisałem, moja micha jest bardzo prosta - parę stron wcześniej jest rozpiska ogólna, jakimi produktami rotuję.
Postaram się wrzucać przepisy bardziej regularnie, ale naprawdę - szczyt kulinariów to nie jest:) Nie mam w planach jajek:) Tendencja jest raczej przeciwna, boję się, że zostanę witarianinem

Dziś miałem przebiec dyszkę, ale mnie poniosło znowu. Na początku podkusił mnie Duch Lasu, dając miły kawałek leśnej drogi.
A potem pokazał środkowy palec. I zaczęły się podbiegi, błoto, znikanie ścieżki i bieg przez liście w mule i połamanych kłodach.
A na dodatek ulewa. Ja chyba nie jestem do końca normalny, bo czułem się... zaj#$#ście :)







Zmieniony przez - shadow78 w dniu 2015-06-23 18:24:06

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Demon Zieleni Cię wabił.
Wówczas demon zieleni wszechleśnym powiewem
Ogarnął go, gdy w drodze przystanął pod drzewem,
I wabił nieustannych rozkwitów pośpiechem,
I nęcił ust zdyszanych tajemnym bezśmiechem,
I czarował zniszczotą wonnych niedowcieleń,
I kusił coraz głębiej - w tę zieleń, w tę zieleń!

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
@MaGor: to był wyjątkowo złośliwy Demon Zieleni.

Dziś zjem kaszę gryczaną z pesto czerwonym, nie mogę już tak mało jeść. Zresztą, i tak będę na minusie około 1000 kcal.

Zapisałem się na Ćwierćmaraton ziemi kaszubskiej - 5 lipiec. Trasa pofałdowana pewnie gorzej niż w biegu świętojańskim, no i dłuższy - 11,5 km. Jakoś dotruchtam:)

http://www.kaszubybiegaja.pl/aktualnosci/642-przodkowo-zapraszamy-na-iv-cwiercmaraton

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 885 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17458
Dobry pomysł z tymi rozpiskami. Chętnie podpatrzę. Moze i ja zacznę wrzucać moją michę. PS. Po dwóch miechach weganizmu zrobiłam podstawowe wyniki. O dziwo hemo na poziomie:) 100 km zaliczam bez najmniejszego przykurczu, regeneruję się jak wcześniej.... i nadal mięcho mnie nie kusi:)

" - Tato.... - ciągnąłem słabym głosem. - Nie jestem pewien co robić, ledwie mogę się ruszać..
- Synu.... - powiedział z nagłą determinacją. - jeśli nie możesz biec, idź. Jeśli nie możesz iść, czołgaj się. Rób to, co musisz i nigdy, przenigdy się nie poddawaj.

Zamknął oczy i mocno mnie uścisnął. Wyciągnąłem rękę i położyłem dłoń na jego ramieniu.
- Tak zrobię, tato - wymamrotałem. - Nie poddam się.
Rozluźnił uścisk, a wtedy moja głowa bezwładnie opadła na brzuch. Rozłożyłem ręce i nogi a potem postąpiłem tak, jak radził - zacząłem się czołgać."

http://www.sfd.pl/Spawareczka_wychodzi_z_krzaków-t1033235-s9.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT nadine , pół roku str.26

Następny temat

mam problem z dieta POMOCY

WHEY premium