SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Shadow aka Family Man - Tri, Ultra Running i Peskatarianizm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 729182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
@mehow81: wiesz, myślę, że chodzi tutaj przede wszystkim o jakąś łatwość. Od dzieciaka jesteśmy przyzwyczajani - kotlet, burger, parówka, kiełbasa, bigos, tatar, smalec, jajecznica etc.

Wyobraź sobie, że masz zajawkę na weganizm, idziesz do knajpy, patrzysz w menu - i nic kompletnie nie rozumiesz, jakieś dziwne słowa, które Ci się z niczym nie kojarzą. Tak po prostu jest chyba łatwiej - czy lepiej - tego nie wiem:) Pozdrawiam!

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 495 Napisanych postów 3983 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51950
Myślę że trafiłeś w sedno, tak jest po prostu łatwiej, a ludzie ogólnie rzecz biorąc idą po najmniejszej linii oporu. Szacun dla tych którzy wybierają pokręcone ścieżki

Ps. Pozwolę sobie wysłać PW jak będę się wybierał do Trójmiasta to może się jakoś złapiemy. Peace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
mehow81

Ps. Pozwolę sobie wysłać PW jak będę się wybierał do Trójmiasta to może się jakoś złapiemy. Peace


Koniecznie, będzie fajnie. Może jakiś trening zrobimy:)

Filmy dla biegaczy: ( w drugim słowa - chyba wszyscy kojarzycie skąd )







This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Wypiska z dziś - bieg po lesie, 11,4 km.

Pytanie do Was: podczas biegania, gdy ścieżka ma nachylenie boczne - takie " / " lub " \ " - rotuje mi się zgodnie z nachyleniem stopa w bucie i to nie jest ani przyjemne, ani wygodne. Mam wrażenie, że mało trzymają moje buty. Inna inszość, że są to buty do asfaltu, a nie "trail".

Czy buty trailowe będą lepiej trzymać? Wiem, że Marcin polecałeś mi Spike Cross. Czy są jeszcze jakieś opcje - może bardziej budżetowe? Czy jednak nie warto tu szukać oszczędności?



This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Wczoraj miał być bieg regeneracyjny, spokojny, a wyszedł lekko wkurzający marszobieg - mieliśmy odkrywać nowe trasy z Żonką, wbiegliśmy do lasu koło zoo, a okazało się, że to odgrodzony od reszty lasu albo obwodnicą, albo płotem, albo dzikim zboczem rewir. Ścieżek praktycznie jak na lekarstwo. Zrobiliśmy 6 km w godzinę, za to widzieliśmy stado sarenek. Jak one tam wlazły i po co, to nie wiem.



This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Początki biegania i ustalanie tras to najbardziej irytujący i zarazem ciekawy okres. Biegnąc poznajesz ciekawe miejsca, nie raz aż się chce zatrzymać i chwilę porozglądać. Nie rzadko jednak wypadają takie właśnie ślepe zaułki, a wracanie się wkurza. Poza tym bieganie po tych samcyh odcinkach powoduje, że wiesz ile już przebiegłeś, możesz dopasować w miarę tempo biegu itd. Rzecz wiadoma dla każdego biegającego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 3897 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 76176
Dobry adres zamieszkania. Pewnie się zobaczymy w Gdynii . Może przegapiłem... pisałeś gdzieś jakie masz cele długoterminowe?

Podsumowanie I fazy redukcji: http://www.sfd.pl/Redukcja_ze_105kg__podsumowanie_str._170-t966196-s170.html
Rekordy osobiste w Tri:
1/8 IM: 1h23’30’’: Pszczyna 2014 // 1/4 IM: 2h28’59’’: Radłów 17/07/2016 // 1/2 IM: 4h59'40'Lisbon 2018: IM Kopenhagen 2017: 11h48'
Dystans Olimpijski: 2h32'04’’: 5150 Warszawa 11/06/2017

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
@novyneo: fakt. Irytujący i ciekawy. Bardzo nagradzający też - jak trafi się ładne widoki. Poza tym - wszędzie teraz blisko i jakieś krótkie te dystanse się wydają. Spodobało mi się narzędzie Stravy do planowania tras, dzisiaj próbny bieg wg mapki z niej.

@Marcel_197: Zapraszam na dobry trunek / wspólny trening :) Cele - najpierw 23 km Forest Run we wrześniu, później maraton - jeszcze nie wybrałem trasy. W przyszłym roku może tenisowo bardziej - Ziaja Cup?

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też się dzisiaj tam zalogowałem. Można importować treningi z endomondo i potem zsynchronizować z movescount (jeszcze nie wiem tylko jak to zrobić)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
novyneo
Też się dzisiaj tam zalogowałem. Można importować treningi z endomondo i potem zsynchronizować z movescount (jeszcze nie wiem tylko jak to zrobić)


Do movescount'a musisz okrężną drogą:

1. Plik gpx do garmina importować - https://connect.garmin.com/pl-PL/ ;
2. Użyć mxactivitymover - http://www.meeximum.at/p/mxactivitymover.html ( opcja - import z garmina )

Wygląda skomplikowanie, ale mi cała operacja ( z dodatkowym krokiem pwx to gpx ) zajmuje jakieś 2 minuty.

This is the best deal you can get.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT nadine , pół roku str.26

Następny temat

mam problem z dieta POMOCY

WHEY premium