SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246606

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
oj jump squat robiłem po siadach teraz, porządna rozgrzewka, push press żeby jeszcze się dogrzać, 2 serie na małych ciężarach żeby się w siadzie dogrzać i dopiero właściwy ciężar i jump squat tak na dobicie zrobiłem. zamienić kolejność??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
jump squat powinien byc przed przysiadami i oczywiscie musisz juz wczesniej sie dobrze rozgrzac (rowerek kilka minut itp)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
Dynamiczne ćwiczenia muszą być pierwsze bo to one powodują maksymalny przyrost wyskoku (maksymalna siła w jak najkrótszym czasie), więc muszą być pierwsze, na "świeżych" mięśniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
mój błąd, dzięki wam za poprawkę. do tej pory robiłem osobno siłę i dynamikę stąd nie miałem takich problemów heh. teraz wiem, dziekuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poza tym jest mniejsze ryzyko kontuzji, jeżeli ćwiczenia dynamiczne robisz przed statycznymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
dostalem od kuzyna dzisiaj za free cala puszke
VPX NO Shotgun V3 i nie wiem czy to zrec :) czy przypadkiem mi obwodow nie zwiekszy zbytnio;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Jak dieta będzie na 0 albo na minus to nie ma chuia żeby zwiększyło, nie wiem jaka tam kreatyna jest (domyślam się, że jest), ale jak będziesz nisko trzymał węgle to i tak nie powinno podlać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5058
Znacie jakiś dobry sposób na pobudzenie przed treningiem (suplement czy normalne jedzenie), ale żeby dało się po nim spać? Trenuje zazwyczaj w w godzinach 20-22, więc najlepiej żeby pobudzenie było jak najkrótsze, chociaz nie wiem czy to w ogole mozliwe;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
santiago jak wiadome ja mam sponsora od supli ja obecnie jem tak : tran,witaminy, artroblock, cissus, beta alanina, przedtreningowka,bialko,stack kreatynowy, bcaa, i dzisiaj wlasnie dostalem shotguna :D waga mi dzieki bogu nie idzie ale widac ze przypuchlem;p


rano na czczo wale cissus,arthroblock, kreatyna+ beta alanina
przed treningiem
przedtreningowka+ beta alanina
po treningu bcaa+ kreatyna
i przed spaniem bialko:)

jak jestem po ciezkim treningu jak siadach to na drugi dzien jem 2x bcaa i 2x bialko dziennie :)

Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2013-02-10 20:32:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Jeżeli masz już jeden stack to nie ma sensu walić drugiego. Ja na krecie potrafiłem łapać po 4-5 kilo wody, a po cyklu wszystko się normowało. Jeżeli przed treningiem walisz stack z kreatyną, to nie ma sensu brać rano tej porcji.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium