SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246580

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291




a tu suchy dubble up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1581
Another... To chyba wszystko wyjaśnia :p Nad czymś konkretnym teraz nowym pracujesz czy szlifujesz double up'y?

A genius? That's nothing compared to me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1581


patrzcie końcówka.

A genius? That's nothing compared to me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2445
jak często powinno się ćwiczyć te ćwiczenia rozciągające Ziani'ego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
mysle ze nie powinniscie sobie tym tylka zawracac;) tylko bardzo porzadnie sie rozciagac po treningu skupiajac sie na plecach,brzuchu,biodrach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2445
może i masz rację Hadzbe ale mi chodzi o to że właśnie to chciałbym sobie na razie poćwiczyć ; żelaztwa wole nie wyciskać mam dopiero 15lat a o plyo to już w ogóle , więc jak częstwo powinienem tak trenować jak Ziani na tym filmiku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
w poprawiamy plany masz plany do wykonywania w domu:) napenwo wiecej zyskasz i wzmocnisz nogi. bardziej rozciagniety miesien wygeneruje wieksza sile....ale jak nie masz tej sily? go back to basics;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
dokladnie, nikt nie kaze Ci rzucac odrazu na ogromne ciezary tak samo plyo, mozna zaczac od czegos latwiejszego....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
15 lat to dobry czas, żeby rozpocząć przygodę z siłownią. Ciężary dobierz adekwatnie do swoich możliwości, nieistotne, czy mało, czy dużo, bo za parę lat zrobi się z tego cholernie dużo, jeżeli będziesz dokładał z treningu na trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 890
Siemanko. Kumpel z siłki(trenuje siatkówkę od 5 lat) poprosił mnie o rade na temat wyskoku(plan). Zaproponowałem mu wpierw zwiększyć siłę na przysiadach i martwym a dopiero potem zająć się dynamiką. Czy jest to dobry pomysł? Dodam że ma bardzo słabe nogi. na przysiad bierze 40 kg na 5 powtórzeń z czego to ostatnie to jest wymuszenie na maxa, a martwego nigdy nie robił.
Dlatego pokusiłem się o zaproponowanie takiego rozwiązania i dopiero za 2 mc oraz 2 tygodnie regeneracji wzięcie się za ćwiczenia dynamiczne.
Jego parametry to 179 cm wzrostu oraz 68 kg masy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium