SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246503

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3089
jakie waszym zdaniem są najlepsze ćwiczenia plyometryczne na wyskok z dwóch nóg i szybkość naskoku ?? Niezły wyskok :P Jak to się dzieje że taki sam wzrost macie i taka różnica w zasięgu stojąc?? ja mam 2,35 ;) A Skoka co podawałem to się grubo pomyliłem :/ Ostatnio jak grałem to koło 70 z miejsca było tylko, a z naskoku nie wiele więcej. Na pewno przetrenowanie zrobiło swoje ale żeby aż tyle ??

Zmieniony przez - adrian3107 w dniu 2012-10-05 20:41:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
Nie wiem dlaczego tak jest ale mój rodzony brat ma dokładnie tyle samo wzrostu 175cm, a zasięgu stojąc ma 235cm ;/
@ Adrian już przez kilka stron przewija sie temat ćwiczeń plyometrycznych, zostało już wymienione chyba wystarczająco dużo ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ja mam chyba slabo rozciagniete motyle bo sie wcyiagnac wyzej nie da;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja mam problemy z wsadami na low rimach bo mam słabą koordynację (i ogólnie jestem słaby, ale nie o tym mowa ). Za to jak idę do ataku, to jest mi dużo wygodniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4273
Sołtys dzieki za pomoc ; )
Mav, i ty doszedles do takiego skoka samym treningiem z tego forum ?? Jestem pelen podziwu i gratuluje, jeny jak ja bym sie cieszyl jakbym mial te 100cm ;p ale wszystko przede mna ; ) Narazie mam maly wynik w siadzie a wyniki skokowe niczego sobie mysle, a co mam zrobic po tym cyklu, poniewaz nie mam juz ciezaru, a nie mam pieniedzy zeby kupic to raz, a dwa, ze po prostu nie chce bo szkoda mi kasy a nie chce sie zawalac ciezarem, co poradzicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4273
Sory, ze post pod postem, ale chcialbym sie jeszcze upewnic czy to plyo naprawde da dobre efekty ?? Ja po prostu jestem ambitny i chcialbym jak najbardziej pracowac zeby osiagnac cel, i musze byc pewny ze to plyo bedzie mnie dobrze pobudzac (moj nabieg i naskok) chcialbym robic mase cwiczen bo juz tak mam, ze najlepiej zrobilbym wszystko co tylko mozliwe zeby osiagnac dobry efekt ;p
wrzucam ostateczny plan:
tuck jumps 3x10
depth jumps 3x5
pozycja wykrok, wyskok w gore i zmiana nogi wykrocznej 3x8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
ja plyo wypracowalem najwięcej wyskoku, z silownia co nie zaczne to gdzies mnie kontuzje łapią- bo robie w trakcie sezonu, a plyo zwasze latem i wtedy duzo skacze i zauwazam najwiekszy przyrost skoka wiec rob swoje cieprliwiem ,mlody jestes Bartek wiec dasz rade :) moj wyskok to nic przy jumpie Hadzbe- ale on mnie inspiruje i cisne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 721
Mam takie trochę głupie pytanie, ale jeśli poprawi mi się vertical to czy też poprawi mi się skok z nabiegu/naskoku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bartas - plyo w porządku, jak będziesz czuł, że jakieś ćwiczenie Ci nie wchodzi, to śmiało zmień. Jak masz ograniczony sprzęt, to zainteresuj się planem GVT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Maverick15 jakies konkretne plyo dawalo Ci dobre efekty?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium