SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246552

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
Ja mam ten sam problem z sufitem, więc w push press wychodzę z ciężarem ile mogę ( praktycznie gryf na wysokość czoła) i cofam sztangę. Oczywiście pamiętając że siła idzie z nóg.

Zmieniony przez - Dythican w dniu 2013-05-30 12:52:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1377
Co do strzelających kolan. Uprzejma Pani poleciła mi Doppelherz aktiv Na stawy ;) 2 tabletki dziennie przez 3 miesiące, opakowanie ( ok 30 zł ) wystarcza na pół miesiąca, więc nie jest tragicznie, zobaczymy czy pomoże ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
cwiczenia w pelnym zakresie ruchu a nie jakies tabletki, max co mozesz sobie kupic to arthblock olimpu np a nie takie przecenione specyfiki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1377
No ogółem staram się robić wszystko jak najbardziej poprawnie, niestety np przysiad tyłkiem do ziemi nie jest zbytnio możliwy bo "strzelania" przeszkadzają niestety ;/ Tak więc robię tak aby uda były równolegle do ziemi minimum, próbując niżej zejść ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ale sa tez przysiady bulgarskie, wstepowania na wysokie pudlo itp...moze rowerek na rozgrzewke przed treningiem silowym? kombinuj, to co Ci babka polecila napewno nie pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 108 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4074
Dziękuję za tak szybkie odpowiedzi. :) No to zrobię tak jak radzisz sołtys: w pierwszy dzień będę robił ten rdl na jednej nodze i dorzucę wykroki w tył bo wtedy mogę brać większy ciężar, czuję się stabilniej i pewniej. W drugi dzień będę robił wykroki w przód (bo już w tył będę robił w pierwszy dzień), no niestety z wstępowaniem się nie zmieszczę więc będę robił jeszcze przysiady bułgarskie bo te ćwiczonko ładnie i dynamicznie mi wychodzi. Jeszcze raz wielkie dzięki. :D
Dythican skoro robisz takie push press na wysokość czoła to powiedz mi czy takie ćwiczenie w ogóle się opłaca Twoim zdaniem i czy warto je wykonywać (akurat na wysokość czoła dałbym radę u siebie robić). ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
pewnie że się opłaca, grunt by zachować zasadę że siła idzie z nóg. teoretycznie można wziąć więcej jeśli długość ruchu jest mniejsza, choć w praktyce może to prowadzić do kontuzji. także lepiej mniejszy ciężar a pewniejszy, i z czasem dokładać ciężaru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1377
Ogółem teraz mój czwartek wygląda tak: martwy 5x5 , przysiady 5x5, wykroki 3x10 na nogę, no i jump squat 3x6. Co proponujecie zmienić ? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
przysiad z martwym i jump squat na początek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 108 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4074
No to spoczko, też będę robił ten push press tak jak Ty. ;) Więc już mam cały plan gotowy, na razie mam zamiar nim jechać przez cały czerwiec, a potem się zobaczy. Powiem Wam szczerze, że ostatnio ułożonym przez kogoś planem ćwiczyłem 2 lata temu i był to ten "świetny" Air Alert II. Od tego czasu sam sobie układałem różne plany i ćwiczyłem nimi z dość długimi przerwami (nawet kilka miesięcy). W tym roku przećwiczyłem w sumie 3 miesiące swoim planem na siłę i doszedłem z 80kg w atg do 112kg (128kg to 2x moja masa) . Ostatnio stwierdziłem, że siły już mam za tyle, żeby dorzucić dynamikę, a że dużo osób z powodzeniem jedzie planem sołtysa to ja też będę nim teraz ćwiczył. :D
daynyn radzę Ci taką zmianę jak Dythican i w dodatku ja bym zmniejszył jeszcze ilość powtórzeń w wykrokach z 10 do 8.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium