SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246566

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
IMO dobre uzupełnienie jako trening szybkościowy, chociaż bez żadnych fajerwerków. Dziwi mnie tylko, że pani ani razu nie użyła tego przyrządu w rogu. Nic dziwnego, że potem siatkarze szału z dynamiką nie robią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Jak na takie warunki to trening słaby. Przy ćwiczeniach nóg wybrała chyba najłatwiejszy możliwy wariant.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
a co tam jeszcze mogła dołożyc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
W ogóle zmienić układ pracy nóg, raz na wykroczną, przechodzenie całego tego okienka, czyli wchodzisz, przechodzisz za okienko, cofasz się do okienka i wracasz do pozycji podstawowej, skipować na boki itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
jutro konkurs wsadow:P jeszcze nigdy w zimie nie startowalem...masa pomyslow w glowie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrzuć jakieś filmy po konkursie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 466 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28547
Hej, może temat nie związany z wyskokiem, ale z koszem, a raczej butami do niego
Wie ktoś/albo ma jakieś wtyki, kogoś kto sprowadza, oryginalne buty z za granicy i są tańsze liczone w setkach od tych w Polsce.
Te co chce w Polsce kosztują 600zł, a z tego co widziałem przeliczając, za granicą kosztują po 300 zł, nawet mniej.
A chodzi o Buty Air Jordan 3 Retro "White Cements", gdyby była inna kolorystyka to bym się raczej nie obraził, tylko musiałbym ją zobaczyć i liczyłbym jak już że mnie niż 4 stówki by ktoś sobie liczył za wszystko.
Albo ktoś poleca jakieś strony, ma do nich zaufanie, zamawiał z nich to ,śmiało pisać albo priv, jeżeli tu nie ma pozwolenia na to.

Zmieniony przez - Kertab w dniu 2012-12-22 20:17:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8221
W takiej cenie zarówno w Polsce jak i za granicą możesz kupić jedynie fejki. Nie ma innej możliwości, chyba że używki, albo aukcja na ebayu jeszcze się nie skończyła i coś źle spojrzałeś. Aczkolwiek myślę, że temat bardziej pasuje na jakieś forum o kicksach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
Panowie tak czytałem ostatnio i zainteresował mnie ten BoingVert, ma ktoś to na kompie i mógł by jakoś udostępnić na pw, chciał bym zobaczyć jak to wygląda.
Pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
nie ma na co patrzec;) nic innego nie ma niz to co tutaj robimy. ja konkurs wygralem;) na wymiarze robie windmille jak na low rimie...choc kirewsko slisko bylo;)





Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2012-12-22 22:13:05
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium