SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246544

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
69 kg az

idzie masa po tonach supli
Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2013-01-19 00:13:07

Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2013-01-19 00:13:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 108 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4074
Hadzbe fajny wsad, ale pozowanie na koniec i tak wymiata. :D A ja się Wam pochwalę, że wczoraj zrobiłem pakę na 300cm piłką do siaty. Jeszcze Trochę i będę wsadzać na wymiarówce siódemką. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
u mnie dosc wazny dzien w treningu bo po 13 miesiacach regularnego treningu przysiadow (w kazdy weekend od ostatnich 13 miesiecy!) musze zrobic tydzien przerwy i zmniejszam ciezar i rozpoczynam kolejna progresje. Ogolnie udalo mi sie zbudowac w ciagu 10 miesiecy ok 40kg. Takze panowie regularnosc to podstawa Mam nadzieje ze przez kolejne pol roku czy rok uda sie zbudowac jeszcze 20 kg nawiazki (230kg), wiecej bez sterydow juz pewnie nie osiagne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11364
i tak kosmos :) gratulacje wytrwałości

WHAT HURTS MORE,
THE PAIN OF HARD WORK
OR THE PAIN OF REGRET?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
Sołtys i jak się przełożyła praca na siłce na wyskok? spory przyrost cm?? jak wogóle zdrowie w tym czasie się miało? :)
pytam bo sam planuję długofalowo zacząć pracować w myśl zasady mniejsza intensywność ale dłużej i ciągle. gdy tylko próbuje docisnąć więcej to coś w organizmie siada stąd nie ma sensu forsować na 2-3 miesiące żeby kolejne 4 pauzować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
Gratulacje Sołtys, ja też pozwole sobie zadac kilak pytań :)
1) Jak w tym czasie wygladała miska u ciebie? I jak z przyrostami w kg(masa ciała).
2) Jeśli mozna wiedzieć co masz w stałej suplementacji? A co stosowałeś cyklicznie przez ten okres. :)
Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
caly czas priorytetem jest u mnie koszykowka takze nie mam az tyle czasu na regeneracje ile bym chcial, nie moge tez dac tylu cwiczen asystujacych co trzeba ale jednak jakos to szlo. Wyskok idzie propocjonalnie do ciezaru, zwlaszcza dosiezny (z rozbiegu trzeba regularnie wsadzac i najlepiej chociaz troche plyometryki na ktora nie zawsze mialem czas). Miska dosc slaba, tzn slabsza niz bym chcial poniewaz mam bardzo szybki metabolizm i potrzebuje naprawde duzo jesc by chociaz utrzymac mase.
Wspomagam sie bialkiem, izotonikami, witaminami i mineralami. Ciesze sie ze przez rok nie mialem na tyle powaznej kontuzji zeby nie dosc na silownie (jak naderwalem miesien to i tak dalem rade sie wyleczyc na tyle zeby zrobic siady w tym samym tygodniu )
Nie ma co ukrywac ze przy tak duzych ciezarach jak ja biore organizm musi sporo wypoczac po treningu, przy mniejszych nie bedzie az tak wielkiego problemu takze polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
Gratulację soltys !!! a jak u Ciebie z cyferkami wyskoku?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
nie wiem naprawde, w trakcie sezonu za bardzo nie mam nawet kiedy o tym myslec. Skacze sie super, nie ma praktycznie wahan formy (sila zobowiazuje ) kwestia jak bardzo wpier... dostaje na treningach i ile mam czasu na plyometryke (chociazby tuck jumpy po treningu). Na treningach duuuuuzo biegamy i po czyms takim nawet nie chce mi sie juz skakac
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium