SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 248109

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ja np mecze gram w piatek a siady robie w sobote...czyli teoretycznie na meczu jestem wypoczety ale za to siady w sobote ida roznie...czuc zmeczenie niestety. Ale poniedzialek znowu trening wiec musi tak zostac...Cala madrosc wlasnie polega na tym jak to wszystko ulozyc zeby ze wszystkiego czerpac korzysci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ja najblizsze 2msc jeszcze siatka bo bedzie ta liga w siate u nas.... potem jak mi sie zwolnia wtorki i czwartki bedzie czas na plyo i inny trening:) choc narazie nie narzekam... choc czuje ze przez siady(choc sila idzie) troszke sie zamulam;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Sołtys, widziałem, że pytałeś o stałą suplementację kreatyną. Dostałeś jakieś konkretne info? Spróbowałeś sam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
nie probowalem i nie bede probowal raczej. Nie ma badan na temat skutecznosci powyzej 3 miesiecy suplementacji a sa chyba ze po tym czasie mimo podawania kreatyny jej stezenie w miesniach zaczyna spadac....wiec wyglada na to ze 3 miesiace to maks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Ja od jutra myślę, że spróbuje, kiedyś coś mi kolega bąkał, że był na stałej, ale nie zainteresowałem się tym wtedy. Może kluczem do podnoszenia poziomu kreatyniny jest podnoszenie dawki. Jeżeli zaczynałbym od ok. 3g, to co 2 tyg. podnieść o 0,2g np. Masz gdzieś link do tych badań, o których wspomniałeś?

Zmieniony przez - Santiago92 w dniu 2012-11-12 00:40:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
szukaj u nas w dziale badania naukowe.
napewno podnoszenie dawki nie jest sposobem. Ja jestem za 3 miesiace ON i 5 tyg OFF. Wedlug badan to sa skuteczne liczby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Pogadam z ziomkiem od fizjologii, może będzie coś wiedzieć na ten temat. Spróbuję od jutra pociągnąć jak najdłużej, ale znając siebie i moje dziury w pamięci, za długo nie dam rady Póki sam na sobie nie spróbuję, to nie będę mieć pewności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Osobiscie w tak waznej sprawie nie ufalbym zwyklym smiertelnikom czytalem opinie w usa ze ludzie bioro non stop bo mowia ze i tak tanio wychodzi. Ale czy dziala? Nie wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Bez przesadyzmu, kreatyna to nie trucizna, jednym ze sposobów zapobiegania jej negatywnemu działaniu na nery (w nadmiarze) jest picie dużej ilości płynów, a to wie każdy, poza tym dawki są na tyle małe, że nie powinno to zagrozić organizmowi, kreatyna szybko się rozkłada, szybko też się wydala. Ja przestaje wierzyć nawet osobom, które w kręgach osób ćwiczących, uchodzą za góry. Przykładem jest Poliquin i jego dziwne teorie, np. o ilości spożywanego białka. W USA są tańsze suple, ludzie mają inną mentalność, jakby mogli to by żarcie suplami zastąpili, żrą na potęgę, także miarodajni nie są. A mając na myśli ziomka od fizjologii, chodziło mi o doktoranta, a nie kolegę

Zmieniony przez - Santiago92 w dniu 2012-11-12 07:38:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
no tak, mi nie chodzi o to ze ona szkodzi w dluzszej suplementacji ale ze poprostu przestaje dzialac i marnujemy jej potencjal (nie robiac przerw np).
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

forma lato