SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246551

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1377
Okej, dzięki ;d a ćwiczenie Leg Curl ? co o nim sądzisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
niektorzy robia, ja nie robie bo cwiczenia izolowane przy kolanach to dla mnie d****izm....jesli chcesz popracowac nad zginaczami kolan to proponuje cos takiego


napinamy tylek i wtedy pracujemy dwuglowymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1377
I po ćwiczeniach, teraz jest ciężko , co dopiero będzie jutro, przyda się wózek :X
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 868
Mam pytanie, mianowicie: czy przy treningu wyskoku najpierw lepiej ćwiczyć siłę czy może trening plyometryczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1377
Zależy ile masz lat głównie ;) Zresztą można i to i to ćwiczyć ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 108 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4074
daynyn to było tak... Dwa lata temu, po dwuch ciezkich operacjach nie umialem nawet zrobic 20 pompek i miałem 60cm wyskoku. Wtedy w czerwcu (2011 rok) pierwszy raz w życiu zacząłem cwiczyc wyskok, robiłem przez 1 miesiąc AA2 (+10cm wyskoku), w lipcu ćwiczenia z bardzo małymi ciężarami-max 25kg- (+5cm wyskoku), a w sierpniu plyometrykę (+5cm wyskoku). Potem nic nie ćwiczyłem przez rok i w następne wakacje(2012 rok) przez miesiąc robiłem plyometrykę i rożne dziwne ćwiczenia bez ciężaru (praktycznie nic mi nie dały). W grudniu (2012) i styczniu (2013) robiłem siłę na dużych ciężarami, potem luty przerwa, w marcu split całego ciała (nogi na równi z resztą), w kwietniu i na początku maja znów sama siła nóg (od grudnia 2012 do teraz przybyło mi około 10cm wyskoku i 32kg w przysiadzie atg). Mam 16 lat i 4 miesiące (3 gimnazjum), 178cm wzrostu, 64kg wagi, 230cm zasięgu ręką w górę, 177cm zasięgu rąk wszerz, około 90cm wyskoku z jednej nogi, 85 z dwóch nóg i 70-75cm dosiężnego. No to teraz trochę wiecej o mnie wiecie. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1377
No to łądnie ładnie ;) Myślałem już że tyle czasu same alerty robiłeś, to wtedy nie wiem czy byś jeszcze chodził ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
chyba poznacie mnie po butach i miniaturce :D



Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2013-05-31 10:59:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 868
17 lat no i około 75cm dosiężnego, 90 cm z dwóch nóg, z jednej porażka,ale to mi nie przeszkadza gdyż trenuje głownie siatkówkę. Nigdy wyskoku nie trenowałem, ani AA, ani SD, ani siłowo, ani plyometrycznie:). Jedynie skakanie czy to na treningach czy przy koszu czy siłę nóg na rowerze. Chciałbym zacząć tylko nie za bardzo wiem od czego zacząć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34560
Acha
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium