SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246602

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8221
MEGA! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
fajnie to wyglada pamietaj jednak ze wskakiwanie na cos nie bedzie mialo takiego przelozenia na wyskok jak doskakiwanie do czegos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
wiem wiem, pamietam jak kiedys o tym mowiles :) jednak robie sobie to jako odskocznie- klasyczne plyo i doslownie po 1-2 proby co tydzien dokladam 5 cm :) takze to nie jest bazowe ćwiczenie :) ale dzięki! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 714
Siadło dzisiaj z naskoku dwoma rękami na wymiarze i od tablicy jedną ,jednak człowiek jest wkurzony to lata wyżej :) (siadło ok .110-115 od ziemi )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
A to moje z czwartku po intensywnym godzinnym graniu w kosza:






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
0:03 :) swietny przykład hip dominant;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
hmm...niekoniecznie, pochyla sie malo poprostu mocy brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
to ze się nie pochyla to inna bajka, po prostu siada do tylu jak przy siadzie, i w sumie akurat lepiej dla niego i jego kolan:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
Hmm... Raz ze filmik nagrany po godzinnej ostrej grze w kosza, wiec skakalem juz na mocnym zmeczeniu. Dwa, ze od ponad 4miesiecy jade z ostrym plyo (plus dwutygodniowe przerwy na regeneracjie). Trzy ze od 6tyg jade sile i to naprawde ostro bo wale nowe rekordy po kontuzji. Aktualnie 135x5 w przysiadzie przy 75kg wagi.

Soltys, mowisz ze za malo mocy... Co polecasz na jej poprawe?

Btw. mam bardziej do przodu sie pochylac przy wyskoku? Wroce z pracy to wrzuce filmik z innej perspektywy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 456
Siemanko.
Mam 14 ( prawie 15) lat
Gram amatorsko w siatkówke i piłkę nożną. Jak mogę trenować swój wyskok? Obecnie dosiężny wynosi około 30 cm, z nabiegu nie mierzyłem :)
Nie zamierzam robić żadnych "super cudownych" planów z internetu.
Myślałem nad ćwierćskokami, przysiadami z niewielkim obciążniem, sprintami 30 metrowymi, pistoletami (przysiady na 1 nodze jeśli ktos nie wie) itp.
Proszę o pomoc
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium