SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246619

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tuck jumpy najbardziej preferuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
jakby ktos mial ochote kupic bardzo tanio BOINGVERTA kompletnego.
prosze o pilne info najlepiej w ciagu 2 godizn;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45
Witam, zostałem tu skierowany w celu poszukania planu Sołtysa, gdyż został mi polecony :) niestety jestem tu mało obeznany i nie mogę takowego znaleźć :( wklei go ktoś ponownie, lub da link do tego planu? Z góry dziękuję!

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
z moich plyo najlepsze depth dropy i generalnie rozne wariacje wskoków na pudło, z miejsca, po 2 krokach. szykuje sie by mega ostre plyo zacząć ale po kazdej dunk sesji czuje bol w biodrach ktory mija po paru dniach stad nie chce ryzykowac jakiegos naderwania.
skacze ostatnio raz w tygodniu, bo po kazdorazowym skakaniu okolo 4-6 dni mi potrzeba by biodra puściły. także samo skakanie, wczoraj wynalazlem fajne boisko u siebie z niemetalowymi obręczami (uff) i mega fajnie mi sie skakało



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 108 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4074
patrykm14 Patrz na temat o nazwie "Ćwiczymy razem wyskok! - ukladamy/poprawiamy plany, odpowiadamy na wasze pytania" i następnym razem lepiej szukaj. ;)
Maverick15 ładne wsady. :) Ja też mam zamiar zacząć w wakacje plyometrykę, ale muszę skombinować coś po czym będę mógł skakać bo kiedyś wystarczyły mi pustaki, ale teraz są już zbyt niskie i w dodatku niestabilne. Chyba zrobię coś na wzór składanej skrzyni z desek. ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1240
Czy plyometryka przedstawiona na stronie http://strball.fateback.com/plyometryka2.html zawiera odpowiednie cwiczenia, w odpowiedniej ilosci powtorzen ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 108 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4074
Moim zdaniem ćwiczenia są dobre, ale chyba podano zbyt dużo powtórzeń. Ja jednak specem od plyo nie jestem. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13832
http://www.warszawa.sport.pl/sport-warszawa/1,124558,14182256,Milosz_Przybecki__Szybszy_niz_Bolt__Skoczny_jak_Jordan.html
ja sądze że z miejsca ma około 90 cm pisali że 84-87
a z naskoku około 110cm napewno powyżej metra
na 30 metrów 3.71 -70 gdzieś czytałem że 3,74 dla tego czasu według mnie taki dosiężny jak napisałem pasuje bo np frank yang ma metr z miejsca i ma na 30m czas 3.64 oczywisćie wszystko ze startu wysokiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
Problem tylko w tym, że mierzy tylko 176 cm. - Wsadu do kosza jednak nie zrobię, ale niewiele mi brakuje - opowiada.
110cm lol?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tam coś pokręcone jest, raz piszą, że ma 70 cm z miejsca, gdzie indziej, że 84 cm.
Zacząłem wczoraj trening Smołowa w najbardziej brutalnej wersji (tej z siadami 4x w tygodniu), dam znać o wynikach, jak skończę i jeżeli skończę
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium