SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246598

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
Cały czas siadałem 5x5, gdyby nie choroby to progres był by na pewno lepszy.
A co proponujesz zmienić w tych dipsach i IR?
I jeszcze jedno jak ustawić serie i powtórzenia w depth/drop jump'ach :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zamiast IR dałbym wiosło w pochyleniu, mocniejsze ciężarowo ćwiczenie, 4-5 serii 6-8 powtórzeń. Ile maksymalnie zrobisz dipsów?
A depthy i dropy nie wiem, bo trening skocznościowy z reguły na czuja robiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
Najwięcej dipsów zrobiłem 14 w jednej serii. Ale IR chyba zostawie bo to w miare lajtowe ćwiczenie na te plecy. A plecy i tak dobrze dotyram w piątek.
Podpowie ktoś na temat serii i powtórzeń w depth/drop jump'ach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8221
Sołtys czy 1/3/5 Wendlera to jedynie skuteczna metoda ciągłej progresji czy też może 1 powt. lepiej się przekładają na wyskok niż 5x5 i sila w przeliczeniu na 1 powt.
Pytam z ciekawości, ale i tak chyba przejdę na ten system bo planuję teraz conajmniej 2 miesięczną wycinkę więc siła i tak pewnie spadnie co można chyba nieźle pogodzić z pierwszymi miesiącami z niższymi ciężarami u Wendlera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
1x od tygodnia po zwalonym przywodzicielu :)
1 trening plyo za mna poniedzialek :) za 1.5 miesiaca ma byc upragniona glowa w obrecz i 127 skoka.

ps. nowa sale mam jak wiecie ktora mnie pcozestowala koszami na wysokosci 308cm z przodu. chcialem na niej trenowac bo jezeli na niej cos wsadze to wsadze wszedzie :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 4 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1136
Panowie potrzebuję pomocy jakieś czas temu po dłuższej przerwie zrobiłem sobie kilka przysiadów tak rozgrzewkowo może 2x30 wydawało mi się że naciągnąłem dwugłowy, więc dałem sobie tydzień przerwy.
Przerwa nic nie dała, byłem u ortopedy i dostałem zastrzyk w kolan, ból przyczepu czworogłowego minął ale niestety nadal po ok min w przysiadzie drętwieje mi noga i nie mogę jej wyprostować, a jak próbuję usiąść na kolanach to boli mnie całe kolano ale chyba źródło jest z tyłu kolana. Po kilku minutach skakania kolano boli po obu stronach stawu. Mieliście coś takiego ?

będzie to długotrwały i bolesny proces

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
mialem :) stan zapalny. zryj pare dni tabletki jakies przeciwzapalne, duzo lodu, deliaktnie rozciagaj, i przede wszystkim masuj bolace miesjca. poprawi to doplyw krwi do bolacych miejsc i przyspieszy gojenie. Ja mialem taki stan zapalny sciegna czworoglowego ze ledwo chodzilem az sie balem. a wystarczyl tydzien w domu i powyzszych rzeczy zeby dojsc do siebie i nozki mam jak sarenka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1171
mam pytanie ćwicze 3x tyg fbw i czy mógłbym w dni nietreningowe robić plyometryke np 2razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Jak zaopatrujcie się na wykonywanie wyskoków ze sztangą na bardzo niskich powtórzeniach, mianowicie 3, w 5 seriach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pozytywnie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium