SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246613

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
Ta,A ja ostatnio przeżywam kryzys ... odżywam sie zarąbiscie zdrowo, białko zakupiłem, trenuje jak szalony, a wyskok z jakies -20cm , dynamiki nie mam w ogóle, co kiedyś byłem strasznie dynamiczny, to gdzies teraz lece jak Szwajceneger do tej piłki o.O porażka, zastanawiam sie czy góre z treningu wykluczyc (czy robić dół + tylko brzuch) I siady 2 razy w tygodniu na bank dołoże, bo jak w sobote siady robie, to co z teg że w sobote jestem troche zmęczony jak w niedziele nic mnie nie bolą i czuje sie raczej dobrze:/ I zmienie chyba z 5x5 siadów na 5x10 powt. żeby te nogi bardziej zmęczyć, bo ja czuje że 55kg moge brać x razy , ale jak dołoże 5 kg to nie udźwigne ani razu <rotfl> ;p co Wy na to ? Dodam że ostatnio jestem troche przeziębiony, może to przez to tak skok i dytnamika poszła w dół? ( w co szczerze wątpie, bo aż tak źle to nie jest ...)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może się zajechałeś po prostu? Stawiam, że układ nerwowy zajechałeś. I poczytaj o treningu GVT, może coś ruszy ciężar

Zmieniony przez - Krzyh93 w dniu 2012-11-07 18:24:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
nie zajechałem sie Krzyh, mam dobrą regeneracje , może powinienem zacząć biegać ? wyrzucić góre? bo wydaje mi sie, że wlasnie ta sztywnośc może byc przez trening góry :/ ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jaki teraz masz trening dynamiczny?

Zmieniony przez - Krzyh93 w dniu 2012-11-07 18:28:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
no moiim treningiem dynamicznym tak naprawde jest trening w siate tylko... no bo tak to nic nie robie w domu na dynamike , w planie tam mam jedno ćw. hang jump shrug
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może dlatego tak spadło? Jak wyłącznie grałem w siatę to też nic nie skakałem (dalej nic nie skaczę, ale jest znacznie lepiej )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
to co, zrobić raz w tygodniu plyo myślisz? no tylko jak to zrobić w taką pogode xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja w niepogodę albo jak mi się nie chce wychodzić na dwór, lubię swingi porobić, ale to tego musisz mieć hantle bądź gruchę. Mało repów, na maxa dynamicznie, sporo serii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
mam hantle, a co to jest ten swing ? :D i co Krzyh myslisz, zeby siad 10x5 robić i usunąc góre? czy sprobowac zostawić i dołożyc co trening troche dynamiki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ja dzisiaj rekord w zarzucie:D! i kontrolnie 180 w martwym na lajcie:) mysle ze 200 jeszcze pykne wiec z sila nie jest zle
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium