SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 248173

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Fizyk ze mnie żaden, ale o ile się nie mylę, to chodzi o wektory, brak nadania pędu odbiciem dłoni od ziemi i pierwszego wymachu i mocnych pierwszych kroków. Ciężko mi to tak na szybko wytłumaczyć, ale odpal sobie jakieś szkoleniówki ze startu niskiego i jakieś sprinty piłkarzy, zauważysz inną pracę ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
wiem jak wygladaja poszczegolne starty ale myslalem ze cos wiecej/konkretniej powiesz skoro zaczales dyskusje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2445
sołtys objaśnisz mi ten 5-3-1 ??? bo nie rozumiem go do końca mam w każdym dniu robić martwy, siady, i wyciskania tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
No tak w skrócie, pierwsze kroki można porównać do pracy, jaką wykonują SM podczas ciągnięcia TIRa, czy co oni tam ciągają. Sprint piłkarzy jest bardziej wyprostowany, co utrudniło by im ciągnięcie jakiegoś czołgu, czy chvj wie tam czego To jest prawie identyczna sytuacja,moja nomenklatura leży w tej dziedzinie, co utrudnia mi sensowne wytłumaczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13832
santiago miałbys dla mnie jakieś konkrety co robić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
boisko czy Ty masz cos z glowa, pytam powaznie....https://www.sfd.pl/wypowiedzi/boisko15
i wciaz za malo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13832
hm własnie pisze bo może ktoś z własnego doświadczenia napisze coś.
mam takie coś że kur.. ja odstaje z tą szybkością że niewiem już rok robie te cykle siłowe robiłem plyo nie miałem bazy ale niewiem jak przedstawiają moje wyniki żeby się nie dołować.
wiesz w necie można wszystko także próbuje.
szybkość dałaby mi na 99% wiekszą pewość siebie.



Zmieniony przez - boisko15 w dniu 2013-02-19 22:40:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ale czego Ty szukasz? 4 listnej koniczyny? Wszyscy najlepsi atleci opiera swoje programy wlasnie na treningu silowym, plyo i szybkosci. NIe ma tutaj cudow. Rob przysiady, wykroki, podskoki ze sztanga, martwy na jednej nodze na silowni. Wieloskoki, skipy i sprinty w oddzielne dni. Ot cala filozofia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13832
ok sory mam nadzieje że już nie będe zawracał dupy oczywiście masz rację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
podskoki ze sztanga, wykroki, martwy na jednej nodze
skipy, sprinty, wieloskoki, jumping lunges
takie dwa dni bym widzial dla Ciebie, silownia raz w tyg starczy, ten drugi dzien mozna dac 2x np i wsio
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

forma lato