SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246605

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4273
luuz shaman ;p
soltys no wlasnie to dziwne ze mie wyszlo bo wczoraj bylewm na treningu stalem se pod koszem i z miejsca se podskoczylem i oboma nadgarstkami stuknalem obrecz, 100% wymiar, a bylem za zakwasach bo we czwartek robilem siad i brzuch mam skatowany jeszcze dzis ;d waze 83kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
czyli ile Ci wyszlo dosieznego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4273
dokladnie nie ogarne bo zasieg dwoma lapami na raz mam mniejszy jakies 245, zlapalem sie na spokoj a potem skoczylem jeszcze raz tak juz na maxa i stuknalem nadgrastakami wiec w granicach 65-70cm by wychodzilo, ale jestem zly bo albo mam jakas zla technike albo nie wiem co jest grane w z naskoku nie moglem dac dwoma lapami, ale zdaje mi sie ze wybijam sie za blisko kosza, bo juz kiedys tak robilem i nie moglem dac, a wybilem sie poza polkolem i dalem plecak xd ale nie chcialem wczoraj podejmowac wiecej prob bo bylem zmeczony ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4273
mam dokladnie pomierzone
bez butow jedna lapa w gore 247cm
dwie lapy w gorze 241cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
bartas, to jesli skakałeś obiema rękoma do obręczy i udało CI się dotknąć nadgarstkami to masz zasięgu z miejsca około 325 z obu rąk (średnio długość dłoni od czubków palców do nadgarstka to jakieś 20cm, więc 305 wysokość obręczy +20 cm daje 325cm)
i od tego odejmuje się zasięg rąk w staniu (obie ręce w górze) czyli 325 -241 = 81 cm... tyle masz dosięznego. Więc skacząc jedną ręką na maksa w górę masz gdzieś 331 zasięgu (pewnie ze 2cm więcej bo dodać należy grubość obuwia)

Jeśli się mylę to mnie popraw...:)

Zmieniony przez - Dythican w dniu 2013-02-02 15:54:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 698
Mam prośbę do wszystkich którzy znają się na rzeczy o wypowiedzenie się w kwestii mojego planu. Zacząłem miesiąc temu znowu siłownie, ponieważ trochę się zaniedbałem i przestałem też skakać. Jechałem 3 razy w tyg. wszystkie partie. Pon : klatka, biceps. Sr : plecy triceps , Czw: barki, nogi.
Jednak stwierdziłem, że przy takim planie strasznie słabo idzie progresja w przysiadach. Postanowiłem wiec zacząć cos nowego.
Zależy mi na poprawie dość słabych górnych partii ale i na poprawie siły nóg. Wiem również, że mam słabe plecy co mogło się przekładać na wyniki w skakaniu. Dlatego pomyślałem aby połączyć trening Amstronga z tym powszechnie używanym na forum. Tylko nie wiem czy to można łączyć a jeżeli tak to czy się tym nie zakatuje. Do tego chciałbym strzelić jabłczan i jakieś witaminki. A o to i plan

Pon : Amstrong - dzien 1
Wt: Amstrong - dzien 2
- MC 5x5
- Przysiady 5x5
- Wykroki 3x8
- brzuch
Śr: Amstrong - dzien 3 + skaknie lub bieganie ( w zależności od dostępu do hali )
Czw : Amstrong - dzien 4
- Push press 5x5
- Podskoki ze sztangą
- jumping lunes 3x8
- brzuch
Pt: Amstong - dzień 5

Sobota i niedziela wolne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4273
Dythican, nie wiem czy ta wypowiedzia chcesz pokazac ze wale scieme, czy poprostu sobie to ogarnales, ale no skoro mam te 241cm oba lapami mierzone przed chwila na boso, a wczoraj wybilem sie i najpierw zlapalem obiema, z miejsca, zadnego dokroku ani nic, a potem wybilem na maxa z miejsca i dotknalem, no moze przesadzilem z tym nadgarstkiem, ale tymi dolnymi poduszkami dloni, przed nadgarstkiem, tak mniej wiecej na wyskoksci kciuka, wiec mialem rece 15cm nad obrecz, a obrecz legit 10ft, po kazdym treningu podkrecana na maxa w gore jest, to daje 320cm - 241cm =79cm ;oo that's weird..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
jeszcze jedno pytanko - ile serii/powtórzeń robić przy ćwiczeniach mięśnia brzucha t.j skłony tułowia sleżąc , skłony boczne ze sztangielką czy skręty ze sztangą na barkach ? bo jeśli chodzi o typowe brzuszki z 10kilogramówką robie 3x20 , robie też skłony tułowia z przyciagnieciem kolan na ławce 3 serie też po 20 powtórzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Bartas15 wynik jest w calach, wedlug tego co skoczyles to masz ok 31 cali verticala, z kalkulatora wyszlo 33 takze mniej wiecej sie zgadza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4273
to mi wyszlo 15 inchow xd ja wiem ze w calach to jest, i wlasnie przeliczalem sobie i tak mi wyszlo dziwnie ;o
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium