SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 248167

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
mozliwe ze jest w tym sporo racji, ja rozciaganie dynamiczne traktuje na zasadzie rozgrzewki i nie robie tego na maksa. Bardziej zeby poruszyc miesnie i stawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
dokladnie;) nikt nie kaze robic przeciesz LEG swings czyli wymachow nogi tak zeby wyrywalo staw z biodra....poprostu delkatne naprezenia.. PS. wczoraj mialem trening zycia...cala hala nowa moja....skrzynie...plotki....pilki lekarskie:) ahhh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
Hadzbe ja mam właśnie taki sam sprzęt do dyspozycji co piątek i jeden sektor hali na 1,5h i nie wiem jak ułożyć do tego jakąś rozpiske gdzie wplótł bym i trening koszykarski i troche plyometryki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
No niby tak, ale są ludzie z drewna, dla których wymach w przód czy w bok jest strasznie męczący, a i z takimi się właśnie spotykam. Na dodatek są też innego rodzaju ćwiczenia, te wymachy były przykładem. A napisałem to ze względu na to, że często przewijał się temat rozciągania ogólnego i dynamicznego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
chyba zerwalem prostownik....klujacy bol...na lewym prostowniku...ciut nad krzyzami....i sine i zapadniete;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
dzisiaj zapodalem IRON HORSE HIGH KICK...1caps thermo speed+gera.... pokopalo mnie konkretnie.... mialem takie loty ze z dostawienia kroku mialem cycki na siatce 243.....nie wiem co sie stalo....czy sie rzucilem do pilki czy cos.... kluje jak skur** leze wlasnie z lodem w tym miejscu....jest zapadnecie i sine..odcinek ledzwiowy prostownik. kostka nic nie zrobilem....w pewnym momencie zaczelo mnie kluctam gdzie sie zgina na gorze....az zaczalem luzowaac sznurowki zeby wytrzymac do konca...a bolalo bardziej i coraz bardziej.... co za kierwa dzien;/


ps. za chwile mam wizyte kręgarza i specjaliste od terapii manualnej..zobacyzmy co sie bedzie dzialo.

Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2012-11-21 13:07:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może przykurcz? Mnie już prawie rok trzyma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
rok!? to czemu nic z tym nie robisz? Prostowniki akurat nie tak ciezko rozciagnac/rozmasowac samemu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Porozciągałem się trochę. Był czas, że nie mogłem z krzesła wstać, teraz lajtowo z tym funkcjonuję, dźwigam ciężary, gram w siatę. Poza tym ten przykurcz jest na tyle głęboko, że zwykłe rozciąganie nie wystarczy, muszę jakoś wykombinować jego pogłębienie. Cóż, będziemy walczyć
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

forma lato