SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246530

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
od dzisiaj skaczemy w tym:) dokladne testy moge teraz przeprowadzac na wszystkie sposoby;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
jak ja dawno nie gralem w wysokich butach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Ja gram i chodzę tylko w wysokich, normalne buty wydają mi sie już dziwne
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
Hadzbe wspominałeś coś o jakimś blogu, mógł byś wrzucić jakiegoś linka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
jeszcze blog nie istnieje;) niedlugo sie pokaze. soltys te hyperdunki to niski but. to co jest nad kostka to kawalek szmatki, zero usztywnienia:) w sumie nie wiem po co to jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
a teraz Panowie male uaktualnie co do systemu NIKE+ i mierzenia wyskoku:) jak pamietacie kiedys testowalem buty znajomego i wychodzily bardzo dziwne wyniki. co sie okazalo....buty po 1 dniu testowania....pojechaly na gwarancje...okazalo sie z w lewym bucie siadla ELEKTRONIKA w podeszwie ktorej nie dal wymienic, i kolega dostal zwrot kasy.

z kolei wczoraj chwile sie pobawilem systemem na Hali...
skoki do obreczy byly bardzo wymierne. roznica moze 3cm +/-

skok do obreczy palcami faktycznie pokazal 74cm,76cm ...czy podkulalem nogi, czy nie podkulalem, czy ladowalem jedna noga, czy dwoma.

skoczylem raz sobie z nabiegu 2ma rekami do obreczy ( nie lapiac tlko dotykajac nadgarstkami, pokazalo 103cm.

wiec narazie system mierzy dosc poprawnie jak widac. o ile ktos nie zlapie kosza

nie mialem wiecej czasu na testy, wlaczylem funkce ktora sledzi moja aktywnosc na boisku,polozylem telefon na lawce na boku boiska i gralem 28 minut w siatkowke.

policzylo mi ilosc krokow,najszybsze kroki na sekundy, i najlpeszy skok w ataku gdzie nie mam mozliwosci czegos sie zlapac na 101cm.

ogolnie bardzo fajnie dziala. w piatek troche filmikow i innych testow.

Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2013-01-23 11:58:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2414
do soltysa pytania
co sie robi żeby moc szła w parze z siłą co ty soltys preferujesz?
jak masz zastoje w sile np przysiadzie to co robisz? bo mam ten problem
można powiedzieć że jade 5/3/2/1
ćwiczysz tylko nogi ?
poleciłbyś jakieś cwiczenia ?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
maramizm cwiczenia jakie polecam sa rozpisane w innym watku. Zeby moc szla trzeba oprocz sily dolozyc plyometryke przede wszystkim i jakies cwiczenia dynamiczne jak podskoki ze sztanga i rwania.
Jak masz zastoj to warto np zmienic ilosc powtorzen, cofnac sie z ciezarem, zrobic tydzien przerwy...to jest dosc trudna sprawa bo zeby bylo inaczej kazdy by podnosil 500kg w przysiadzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jump squatowi też się dostało
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium