SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246578

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3089
adrian3107
"
soltys88
Bartas, wykroki i wstepowanie to dwa podstawowe cwiczenie silowe u skoczkow
Jeśli zależy mi jedynie na wyskoku obunóż te ćwiczenia także muszę wprowadzić do treningu ??

Zmieniony przez - adrian3107 w dniu 2013-02-25 21:50:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4273
Sołtys, cos takiego da rade, jesli chodzi o wieloskoki?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
Panowie a robił ktoś może Dorsiflexion. Obecnie robię standardowy plan sołtysa, jak mylicie pomogło by to coś jak bym rozciągał co dzień z 5 min?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
robie ciagle. ale to doslownie pare 30 sekundowych rozciagan achillesow po skakaniu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2133
też robię, ale nie jakoś bardzo regularnie, co drugi dzień albo trzeci dzień kilka minut.
Na pewno Ci to nie zaszkodzi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2979
panowie, jako ze ten temat ma juz z 5 milion stron, a ja chciałbym sie dowiedziec czy macie jakis zaufany filmik pokazujacy technike wyskoku z jednej nogi. Duzo tego w necie, ale wole sprawdzone zrodlo. potrzebuje poniewaz uwazam ze trace pare ladnych centymetorw przez brak techniki. pzdr

believe hope focus push drive
#the return

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
wpisz w jutub penultimate step
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1581
Po 8tygodniach przerwe tygodniowa jest wymagana, warto dać odpocząć i od nowa jechana tylko z większym startem że tak powiem zacząć czy dalej mogę śmiało jechać? Bo w następnym tygodniu mi właśnie to wbije i tak zastanawiam się czy jest mi to w ogóle potrzebne ;)

A genius? That's nothing compared to me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 698
imo przerwa tyg na pewno nie zaszkodzi. Po 2 miesiącach ćwiczenia wręcz wskazana.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 108 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4074
Ja przez 2 miesiące robiłem trening czysto na siłę nóg i odpoczywam po nim 2 tygodnie, a po tym tygodniu jadę znów siłę tylko, że będę ćwiczył też splitem wszystkie partie mięśniowe. Jestem ciekaw ile siądę bo przed przerwą było max 116kg, liczę teraz na 120kg (2x moja masa). :D Jeśli chodzi o skok to już widzę poprawę po przerwie dwutygodniowej. Bez problemu wsadziłem piłkę do siaty na koszu 305cm. Na obecną chwilę mam około 90cm, o progresie będę na bieżąco informował. ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium