SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246607

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
soltys wyskok to pewnie z 1 m jak 200kg przysiadasz ;o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Streetz Killer z miejsca tak....byl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3089
Jaką wagę wtedy miałeś ?? Z kalkulatora wynika że 85kg wagi przy 200 kg na atg daje ten meterek wyskoku :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ciezko powiedziec na ile ten kalkulator jest dokladny, siadalem 207 kg przy 93kg chyba cos takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3089
jeśli chodzi o mnie to może o cm się mylił ;) więc chyba całkiem spoko z jego dokładnością :D no ale na twoim przykładzie trochę by się mylił na szczęście na twoją korzyść :P Mam takie pytanie odnośnie techniki przysiadu, jak robiłeś przysiad to sztangę trzymałeś jak w trójboju czy na kapturach ?? Jak szeroko miałeś mniej więcej stopy rozstawione i czy kolana wyprzedzały ci stopę przy przysiadzie. Bo zastanawiam się czy zmienić technikę na trójbojową czy pozostać przy mojej nie do końca poprawnej tj (kolana wyprzedzają stopy, rozstaw stóp na szerokości barków, kąt rotacji stopy około 30stopni)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3089
adrian3107
jeśli chodzi o mnie to może o cm się mylił ;) więc chyba całkiem spoko z jego dokładnością :D no ale na twoim przykładzie trochę by się mylił na twoją korzyść :P Mam takie pytanie odnośnie techniki przysiadu, jak robiłeś przysiad to sztangę trzymałeś jak w trójboju czy na kapturach ?? Jak szeroko miałeś mniej więcej stopy rozstawione i czy kolana wyprzedzały ci stopę przy przysiadzie. Bo zastanawiam się czy zmienić technikę na trójbojową czy pozostać przy mojej nie do końca poprawnej tj (kolana wyprzedzają stopy, rozstaw stóp na szerokości barków, kąt rotacji stopy około 30stopni)

Sorki ale przez pomyłkę zamiast edytuj dałem cytuj :/


Zmieniony przez - adrian3107 w dniu 2013-04-29 14:08:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
sztanga na kapturach, kolana nie wychodzily u mnie poza obrys stopy ale nie jest to blad. Reszta jak u Ciebie i przy tym bym zostal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3089
Dzięki, troszkę mnie pocieszyłeś bo bałem się że z ciężarem będę musiał zejść i od nowa techniki się uczyć, a szczytowa forma w tej chwili u mnie. Jeszcze jedno pytanie ci zadam jak już jesteś na forum, które buty byś polecił Nike soldier VI czy Nike hyperfuse 2012?? Zastanawiam się nad kupne i nie bardzo orientuje się w temacie bo nigdy wcześniej w koszykarskich nie grałem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
buty to jest kwestia mocno indywidualna, zalezy od pozycji na boisku, rozmiaru stopy, stylu gry itp ale to nie od tego temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ja 3 tygodnie plyometryki i tak mi dalo w dupe ze szok. dzisiaj dostalem 5kg suplmentow od zma,spalaczy,bialka,stak kreatynowy, beta alanina,przeedtreningowka,aminokwasy....... wiec az szkoda nie robic sily :) wiec dzisiaj ide ostro siadac :)

Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2013-04-29 14:25:39
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium