SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246615

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2979
to drugie bcaa polecam dobre w smaku takie troche gorzkawe, ale ma spoko sklad rozpuszczalnosc i cene

believe hope focus push drive
#the return

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
Z BCAA najlepiej hi-tec:
https://sklep.sfd.pl/Hi-Tec_Nutrition_BCAA_Powder-opis2878.html
najekonomiczniej to wychodzi. Policz sobie ile masz czystych BCAA w tym produkcie od activlab'u a cena praktycznie ta sama.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
czy ktos robi siady metoda CAT? compensatory acceleration? czyli wolniutki ruch w doli i explozja do gory?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34560
Dokładnie, jeśli chodzi o BCAA to te z Hi teca mają najlepszą cenę <->skład/rozpuszczalność, a z izotoników to te są bardzo dobre i nie drogie https://sklep.sfd.pl/ActivLab_IsoActive-opis25448.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
mozesz tez sprobowac BCAA od mojego sponsora :) Fire Snake. skladowo genialne,smakowo i rozpuszczalnosciowo rowniez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11364
dzięki za odpowiedź, nie przeszkadza mieszanie ze sobą bcaa i izotonika i popijanie sobie podczas wakacyjnych maratonów na koszu? trzeba się powoli zaopatrzać, bo często nie wyrabiałem na następny dzień po siłce

WHAT HURTS MORE,
THE PAIN OF HARD WORK
OR THE PAIN OF REGRET?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34560
Jak będzie Ci smakowało to możesz mieszać tylko pamiętaj żeby pic przed w trakcie i po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2979
ja jak pije bcaa w czasie treningu z izotonikiem to boli mnie brzuch, tak jakbym chcial sie wysikac a nie mogl. lepiej chyba jakbys pil przed porcje, w przerwie jedna i od razu po

believe hope focus push drive
#the return

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 108 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4074
Hadzbe, ja ćwiczyłem jakiś czas metodą CAT z ciężarem około 50%MC. Mam pytanie... Większość ludzi tutaj (i wiem, że Ty Hadzbe też) wykonuje taki sam plan sołtysa, który jak mówicie daje Wam dobre efekty. Podajcie mi jakiś link, napiszcie tutaj albo podrzućcie numer strony na którym go znajdę. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2979
Panowie co myślicie o tym? Otóż właczyłem do klasycznego Push & Pull ćwiczenia na wyskok. Myślicie ze coś takiego wypali? Bo zależy mi nad lekka masa przed wakacjami, nie będe kłamał :D
Push 1

Przysiady 5x5
Wyciskanie 4x10-8
PP 5x5
Wyciskanie sztangielek skos ujemny 4x10-8
Pompki na poreczach w wersji na triceps
Brzuszki

Push 2

Przysiady 5x5
wyciskanie 4x10
wyciskanie sztangielek siedząc 4x10
Wykroki w tył 4x6 mocno
Francuz leżąc za głowe 4x10
Brzuszki skośne

Pull 1

1.Mc 5x5
2.Wiosłowanie 4x10
3.Podskoki ze sztangą 5x5
4.Uginanie stojąc 4x10
5.Szrugsy 4x10
6.Unoszenie nóg w zwisie
Pull 2

1.Mc 5x5
2.Podciąganie na drążku 5xMax
3.Przysiad bułgarski 4x6
4.Młotki stojąc 4x10
5.Face pull 4x10
6.Unoszenie nóg leżąc

@up https://www.sfd.pl/Ćwiczymy_razem_wyskok!__ukladamy/poprawiamy_plany,_odpowiadamy_na_wasze_pytania-t801547.html

Zmieniony przez - balmarek w dniu 2013-03-17 22:31:53

believe hope focus push drive
#the return

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium