SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246582

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
Sołtys, jeśli można spytać co z tym planem v.2, bo byłą niedawno o nim mowa i jakoś ucichło szybko :)
Zdrowia życzę i mam nadzieje, że kolano nie tak mocno uszkodzone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5128
gra ktos w tych Adidas adiZero Rose 2.5 butach ? bo przyszła pora zmienić wysłużone troche lebrony 8
dodam że uprawiam siatkówkę

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
gra ziomek, dobry but ale srednio zadowolony bo mu kostke obeciaraja , do siatki bym wlal low. kobe 8 np. albo hd 2012 low
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5128
a czemu low akurat?
ja gram w wysokich od zawsze niby i zawsze mi sie lepsze wydawały chociaz w niskich nie grałem nigdy, a skręciłem juz obie kostki niby i człowiek w wysokich podświadomie czuje się bezpieczniej chyba ;d

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
ja raz w życiu skręciłem kostkę (w grudniu ub. roku) i właśnie w niskich mizuno (podkusiło mnie, żeby wziąć je na mecz, zamiast hyperizów) i już tego błędu nie popełnię ... na siłkę mogą być, ale grać wolę już tylko w wysokich ;)

Zmieniony przez - Matizuno w dniu 2013-04-09 17:59:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
masz skrecic to skrecisz i tak w wysokich czy nie :) lowy bardzo dobrze obecne trzymaja stope.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
pewnie racja Hadzbe, z tym, że grając od kilku lat w siatkówkę (głównie w wysokich butach), nigdy wcześniej nie skręciłem, wszyscy zawsze mówili, że mam tytanowe kostki i stawy skokowe, ale jak widać, ten raz się zdarzyło ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Ja grając w wysokich butach i w stabilizatorze skręciłem kostkę :) Buty nie uchronią przed kontuzją, mogą po prostu dodać więcej pewności i uczucia większego bezpieczeństwa ale to taki trochę efekt placebo bo nijak ma się do rzeczywistości. Ja niedawno kupowałem buty, wybór padł na Hyperfuse 2012, nie polecam do stabilizatorów za mało w nich miejsca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
Panowie podpowie ktoś co do repsów i serii tam gdzie "?"
Cofam się mocno z obciążeniem poprzedni cykl kończyłem z 1.75 swojej masy ciała. I dokładam jeszcze teraz plyometryke. Mam do dyspozycji cały tydzień ale myślę, że taki rozkład bedzie okej.

Poniedziałek:
1.Podskoki ze sztanga 3x5
2.Przysiad 5x5
3. reverse lunges 3 x 8 na nogę
4.Inverted rows+pompki na poręczach 3xMAX
5.Wyciskanie hantli na skosie dodatnim+ Rozpiętki 3x10-12
6. Russian twist z obciążeniem 3x10
7. Podciąganie nóg do klatki w zwisie z obciążeniem 3x10
Środa:
1.tuck jumps 3x10
2.ankle jumps 3x8
3.jumping lunges 3x8 na noge
4.depth jumps ?
5.drop jumps ?
Piątek:
1.Power clean 4x5
2.Push press 3x8
3.Good Morning 3/4x ?
4.Pociąganie na drążku szerokim nachwytem 3xMAX
5. Wiosłowanie + unoszenie sztangielek bokiem 3x12-15
6.Ab Wheel 3x10

Nie wiem czy to dobry pomysł ale chciał bym odpuścić martwy chociaż na jeden cykl treningowy.
Liczę na waszą pomoc, pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Martwy możesz odpuścić, nie ma problemu. Nie rozumiem tylko, dlaczego chcesz robić IR i dipsy w kilku seriach na maxa, jeżeli nie jesteś początkującym, to za dużo siły z tego nie przyjdzie. GM 4x6 możesz zrobić. Swoją drogą, bardzo ładny postęp w przysiadzie, cały czas siedziałeś na 5x5, czy schodziłeś na niższe zakresy?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium