SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246524

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
dobre 360! przenies to na wymiar i bedzie dobrze :) wogole widze juz Rose'y stestowane :D tak 3maj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
No buty dobre aczkolwiek do gierki na asfalt szkoda Ja jak narazie caly czas się rozciągam nic siłowni boje jeszcze o kolana z nowym rokiem akademickim napewno pójde na koksownie...

Tak to sie kreci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
no brakuje ogolnie wszystkiego sila dynamika eksplozywnosc, napewno masz jeszcze sporo do pokazania jesli chcesz cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
lapcie tutaj moj ostatni taki podsumowujacy mix




nadal dynamika wlasnie kuleje, pojedyncze skoki sa dobre, ale pracuje nad tym

mam pytanie, widze Sołtys jest :) silownie mam tak niekorzystnie ze o 18:30 moge zacząć, a o 20 mam trening- silownia na hali notabene gdzie trenuje i stad moje pytanie- czy rozciągać się po silowni czyli przed treningiem czy nie trzeba i czy ew. porcje kreatyny-białko- zostawic na po treningu czy jeszcze przed skonsumować? moglbym w inne godziny cisnąć gdzieś na inna silownie, ale szkoda kasy skoro moge miec tu na miejscu, chodz godziny niekorzystnie no i zmeczenie wieksze na treningu co by nie mowic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
jak ja chodzilem na silownie przed treningiem to robilem podrzut/rwanie i podskoki ze sztanga. Nie wyobrazam sobie isc na trening bo normalnych siadach itp. Dodatkowo takze nie uwazam zeby to byl dobry pomysl...I napewno nie bawilbym sie w jakies izolacje. Tylko przed treningami masz silke? Ile treningow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
treningi od poniedzialku do piątku- teoretycznie jeden zawsze moge odpuścić. aktualnie wlasciwie zaczalem silownie i jade od 50% maksa, takze serie ostatnią kończę gdzieś na 80 kg z progresem +5kg na tydzień, dzisiaj tak robilem i dalem rade na treningu jakos, choc w sumie z punktu widzenia zdrowia to racja, latwo sie przetrenować, mysle zeby siady przerzucic najwyzej i chodzić na siłkę z rana, pogadam z gospodarzem obietku i ew kolo poludnia a trening wieczorem, co myslisz? inny dzien gdzie jechalbym boxy i martwy i do tego jakiś zarzut czy rwanie to przed treningiem jakos bym juz dal rade mysle, az tak nogi nie dostana jak po siadach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ogolnie ja bym nie laczyl przysiadow i treningow. Z podskokami i rwaniem to inna bajka bo oprocz oczywistych korzysci jakie niosa te cwiczenia to dodatkowo przed treningiem pobudza Ci uklad nerwowy i bedzie wyzej skakal na treningu! Siady np zrobilbym w sobote jesli juz...We wtorek np rwanie i podrzuty, we czwartek podskoki ze sztanga (+ oczywiscie cwiczenia uzupelniajace w obu tych dniach)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
chcialem generalnie 2 treningi siłowe wpleść w tygodniu- pisałeś mi kiedyś cwiczenie typu jump squat, rwanie, siad i brzuch, a drugi dzien np boxy i martwy+jakieś dynamiczne, nie wiem czy tak to zostawić w sensie ze przed treningiem bralbym boxy i martwy, a w sobotę gdzie dzien luzny szedlbym na siłkę już inną i wowczas siady+reszta. proponujesz taka forme czy lepiej tak jak napisales- rozbic na wtorek -czwartek-sobota? z sobotami tez bedzie okres okolo poltora miesica az ruszy liga i wtedy odpadna weekendy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
jak ruszy liga tez bedzie 5 treningow + mecz?
ja bym zrobil tak jak pisalem, jednego dnia podrzut + upper body, drugiego dnia podskoki + upper body i w sobote/niedziele (jak bedzie liga) siady+martwy+brzuch. Pasuje Ci taki uklad? To rozpiszemy dokladniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
taki uklad brzmi dobrze, jak bedzie liga treningi tak samo, ale jesli wezme sobie dzien wolnego to nic sie nei stanie, 3 liga to nie profeska jakas wiec sam sie dziwie, rok temu trenowalismy 4 razy, wiec moze to sie zmieni, w kazdym badz razie podporzadkuje sobie wszystko pod silkę. także tak jak napisałeś pasuje. na obozie robilem push press,jump squat ,atg i brzuch, pozniej za 2 dni zarzut do podsiadu, martwy i boxy, w piąty dzień robiłem rwanie i sam zarzut/podrzut plus brzuch i pompki na poręczach choc nadal łokieć mi przeskakuje i to takie sredniew sumie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium