SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246499

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Może przy starcie źle się wybiłeś albo hamowałeś od razu za linią mety, nie wiem i nie chcę gdybać, wprowadzając Cię w błąd. Jeżeli to nie jest jakiś mega ból, to ćwiczyłbym dalej, jeżeli jest na tyle dokuczliwy, że nie możesz robić naturalnych ruchów, zarządził bym przerwę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 721
Bardzo możliwe że tak może byc, raczej hamowanie było właśnie tak ;/ mogę chodzić w miarę ok, tylko jak napinam to jest ostry ból. Jutro na wf zobaczę co i jak. Dzięki za pomoc ;)

Zmieniony przez - rykos6 w dniu 2012-09-18 22:29:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kertab, załatw stojaki, bo bez tego ani rusz, co najwyżej wynik w zarzucie poprawisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291


1:45 macie mnie i mojego mlyna z reki:p dzisiaj wam obiecuje ze za rok bede to z lokciem wkladal!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
mysle ze moglbys jeszcze tego roku spokojnie to zrobic, jak dubble upy i btl robisz, mlyny z takim zapasem, to lokiec bys pewnie wlozyl :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5128
Maverick15 ale nie z rozwaloną kostką...

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ciezko bylo:) co drugi skok albo przerwany przy nabiegu przez bol albo wogole nie lecialem:) tu na konkursie mlyn za 1 proba...najprostszy wsad dla mnie ktorego nigdy nie pudluje;) ale teraz jade dalej ze skokiem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedziesz już Smołowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
nie jade juz masy czasu silki:) skok sie trzyma:) jest dobrze:) narazie robie delikatne treningi,duzo rozciagania,jakies podskoki;) za okolo 5 tygodnie startuje ze siadami;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4273
Mam mały problem, poniewaz cwicze sobie ten wyskok, mam za soba jeden cykl 8 tyg, ciezar smieszny z 40kg do 74kg przez caly cykl, teraz robie drugi i jestem juz w 3 tygodniu, ale pomiedzy cyklami mialem przerwe ze wzgledu na kolano, ktore pobolewalo i balem sie trenowac, ale kolano wyleczylem i cwicze, jest maly regres.. poniewaz na 300cm koszu dawalem juz fajne plecaki, a teraz jest mi ciezko dac zwyklego 2handeda ;/ ale do meritum - moj wyskok z nabiegu jest tylko troche wiekszy od wyskoku z dokroku ;/ chcialbym to zmienic, bo z tego co wyczytalem na tym forum to ciezar na sztandze = dosiezny, wiec ja chce jeszcze z tej sily ktora ogarnalem wyciagnac dobry wynik z nabiegu ;d chodzi o plyo ? poniiewaz nigdy nie robilem plyo. mysle ze nabiego i naskok jest w miare dynamiczny i ogolem w porzadku ; )
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium