SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246526

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
Podbijam up. Podpowie ktoś jak trenować po chorobie? Podkreślam, że do końca roku chciał bym pobić rekord w siadzie a choroba mi nieco plany pokrzyżowała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pokombinowałbym z jakimś lekkim przygotowawczym, tylko do stymulacji ukł nerwowego, ciężary na wyczucie, dzień przerwy i lecisz na rekord
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ile przerwy miales? czemu akurat rekord do konca roku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
Przerwy prawie dziesięć dni. A rekord do końca roku bo zrobiłem sobie takie założenie bodajże w październiku czy wrześniu i powolutku realizowałem małe cele i jak już doszło co do czego zachorowałem ;/ I głupio mi teraz odpuścić to całkowicie bo będę sie czuł nie komfortowo w swojej głowie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
Dorobilem sie sponsora;) pewna firma odzywek bedzie mnie zaopatrzac w zamian za wystepy i pokazy w ich koszulce;) YES!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
wiadomo było, że w końcu taki dzień nadejdzie, przy Twoich umiejętnościach, to była kwestia czasu, gratulacje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 466 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28547
Gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
No to nieźle, gratulacje Hadzbe :) . Teraz ciągnij z nich ile tylko możesz :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Good job
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
3 tydzien robie plyometryke :) nie ukrywam...ze forma jest niesamowita. dodatkowo mam zalatwiona fizykoterapie za free na kolana i kostki:) laser,ultradzwieki i magnetronik. wiec czuje sie jak maszyna;p

mam takie pytanie.

przyspieszenia 3x
plotki/tuck jumps 4x6
depth jump do obreczy 15 serii po 1 powtorzenie,
jumping lunges 3x8

2 tygodnie robilem depth jump z 2 poziomow skrzyni...czyli jakichs 50cm.

dzisiaj zwiekszylem wysokosc o kolejny poziom czyli zeskakuje z jakichs 75cm.

jezeli z 75cm dalej skacze na taka wysokosc jak z 50cm to znaczy ze jestem reaktywny? czy powinienem zwiekszyc jeszcze wysokosc.

Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2012-12-10 19:19:21
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium