SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246617

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
i tak powinien skakac kazdy 2m typ, no moze nie szyja nad obrecza ale nie doskoczyc glowa do obreczy przy 2m to tylko swiadczy o op*****laniu sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
Ci co sa wysocy tlumacza sie ze im trudniej bo wysocy.....a Ci co niscy to ze sa mniejsi..... to wszystko to tylko wymowki:) trzeba zapierd** jak wół i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11364
dla mnie najbardziej imponuje jego lekkość w powietrzu, normalnie jak młody MJ, a to zaj**iście wygląda

WHAT HURTS MORE,
THE PAIN OF HARD WORK
OR THE PAIN OF REGRET?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
mj nawet blisko z wyskokiem jego nie byl....green go zjada o kilkanascie cm skoka... pozatym lekko skacze green i tak to wyglada bo ma bardzo reaktywny skok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
120 cm... abstrakcja. Czas się do roboty wziąć, bo nie wiem, co tu robię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
tyle ze green jest chudszy od mj...ogolnie jest bardzo szczuply
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11364
dlatego napisałem młodego MJ'a :p, bo raczej nie z czasó ostatnich mistrzostw 96-98

WHAT HURTS MORE,
THE PAIN OF HARD WORK
OR THE PAIN OF REGRET?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
vince carter mial 275cm zasiegu....przy 198cm wzrostu....ogolnie oni wszyscy to naprawde musza skakac wysoko zeby wsadzac..;/

brakuje im az 30cm do obreczy..

Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2012-10-29 21:59:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zastanawiam się, jakie korzyści co do wyskoku i ogólnie do przysiadów innego typu mogą mi dać martwe przysiady. Zacząłem robić je od dzisiaj ("stojaki" w piwnicznej siłce mam na wysokości barków ) i zauważyłem, że dużo trudniej wyjść w górę niż przy klasycznych. Pobawię się z tym parę miesięcy i ewentualnie dam znać o efektach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
za bardzo kombinujesz moim zdaniem. Za malo praktyki za duzo kombinacji i myslenia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium