SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246537

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skoki dosiężne, choć tuck jumpy to podstawa - uczysz się siły reaktywnej. A to ćwiczenie to pistolet podparty - robiłem swego czasu, ale IMO nic specjalnego. Chyba lepiej zrobić klasycznego box squata, a jeżeli zależy Ci na wyskoku z jednej nogi, to możesz pokombinować z martwym na jednej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3089
A co z moim pytaniem ?? Nikt jeszcze nie wypowiedział się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poczekaj na Sołtysa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4273
Dzieki Krzych ; ) No wlasnie w tym rzecz ze chodzi mi o wyskok z dwoch, to jak ulozyc ? chcialbym jescze wykonywac te przeskoki ze zmienianiem nogi, oraz cwiczenie polegajace na zeskawaniu z pudlo i szybkim wyskoku do celu, co jescze dac ? ile serii i powtorzen ? ostatnio mierzylem sobie maxa to klepnalem 320cm wiec nie ponosi ;/ chcialbym dobic do 340cm ;d Pomozesz Krzych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja na razie jestem na takim poziomie, że mi wystarczają tuck jumpy i dosiężne Ale polecałbym się póki co przyłożyć do podstaw: na siłówce siad i 1 czy 2 asysty, na treningu dynamiki te ćwiczenia, które Ci najlepiej pasują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
@Bartas sorry bo może pytam po raz kolejny ale ile masz zasięgu stojąc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4273
No caly czas jade tym planem znanym przez wszystkich, i nie narzekam na postep bo byl niezly za pierwszym razem gdzie powiekszylem siad z 40 kg do 72 kg, teraz jestem w 5 tyg drugie cyklu i wzialem 80 kg ale nie siadlem do konca bo sie balem, i zauwazylem ze wlasnie nie ma duzej roznicy w skakaniu z dokroku i z nabiegu, dlatego mysle ze plyo moze dobrze pomoc zwlaszcza ze nigdy nie robilem.
@Shaman mam 245cm w butach.. malo, wiem ;/
Moze byc takie plyo:
Tuck Jumps 3x10
Wyskoki ze zmienianiem nog (nie wiem jak to nazwac) 3x8 na noge
zeskok z pudla i wyskok do celu 3x8
Co jeszcze ?? Jak cod do poprawy to piszcie, przyjme rady ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
moze byc takie plyo, tylko depth jumpy nie 3x8 a np 3x5 albo 1x15 i dluzsze przerwy miedzy skokami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
a ja panowie musze cos napisac, bo nie rozumiem. katowalem w miare wyskok przez miesiąc sierpień do polczątku wrzesnia nim plecy mnie na 3 tyg wylaczyly ze skakania, bylem pozniej z 2-3 razy na boisku na tym nizszym 290 koszu ladowalem. wczoraj 2 ligowy mecz gralismy, nie robie nic na wyskok od miesiaca , wrecz szukam pelnego zdrowia bo ciagle cos, a tymczasem w przerwie meczu w polowie dalem takie dunki... taki long distance, ze na low rimie nie mialem takiego extension, ludzie na trybunach tylko 'cooooo', skoczylem do tablicy i jakies 5 cm braklo mi do gory kwadratu... czemu to tak w glowie siedzi wszystko? na trneingu nie potrafie wygenerowac takiej dynamiki i skoku jak w przerwie meczu gdzie paradoksalnie po 20 min gry ledwo oddycham... jakby to zrobic zeby pobudzac na zawolanie tak organizm? zadne wspomagacze pobudzenia nie dzialaly na mnie nigdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
medytacja? lepsza rozgrzewka na treningu? ja osobiscie nigdy nie mialem z tym problemu...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium