SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246500

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11364
raynus, jestem leworęczny a wybijam sie z lewej nogi, a dunki robię prawą ręką :) więc nie jesteś sam, dopiero po 2 latach zacząłem ogarniać wybicie z prawej nogi, i tylko dlatego, że przez 2 tygodnie grałem ze zbitym paznokciem w prawej ręce, a dunkować jakoś trzeba było :)
naskok też lewa-prawa wszystko elegancko, a prawa-lewa tylko po dwutakcie, do alleya strasznie ciężko mi się skacze, więc nie jesteś sam :D jeszcze holiday i john wall odwrotnie skaczą

WHAT HURTS MORE,
THE PAIN OF HARD WORK
OR THE PAIN OF REGRET?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
a ludzie z naszego podwórka? Slash też tak skacze, lewa prawa a wsadza prawą ręką i wcale mu to nie przeszkadza zajmować 1miejsc na konkursach ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
^ tak masa skacze :) ale jemu chodzilo o skok z 1 nogi. tj. prawej nogi i prawa reka;p bo lewa prawa to zadne zboczenie;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5202
Dzięki za rozwianie wątpliwości :) Teraz tylko trenować dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrezygnowałem z 4-dniowego planu Smołowa. Tzn rozpiskę będę kontynuował, ale rzadziej - 2-3x w tygodniu, po długim okresie typowej siłówki ze śmieszną objętością jestem totalnie nieprzygotowany na trening pół-wytrzymałościowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 121
Panowie na jakiej wysokości znajduje sie gorna krawedz kwadratu na tablicy???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
3,5m
http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Basketball_backboard_and_basket.svg

Zmieniony przez - Dythican w dniu 2013-07-06 17:29:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 121
a to wychodzi 345, kwadrat zaczyna sie na 3m, 5cm ponizej obreczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
no to w sumie masz racje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13832
mam pytanie do was wczoraj dałem radę 145 kg na raz prawie atg coś takiego jak frank yang w training mixtape 350 lb squat.
w tym filmiku


może nawet lepiej ale mocno musiałem pracować grzbietem tzn puszczały dwugłowe i dupa ale jednak poszło z trudem .
ciekawi mnie jak to się przłożyć może na wyskok z miejsca czy to jest pełny siad?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium