SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246513

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
ja osobiście grałem w asicsach, mizuno, a obecnie mam nike hyperize i te zdecydowanie najlepsze dla mnie... w asicsach szybko się zdziera siateczka, moim zdaniem, hyperize są o niebo lepsze, ale ciut droższe, niż 200 zł ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Asicsy są wporzo - mam Gel Rockety 2 pary - sportowe i wyjściowe Super wygoda i dość wytrzymałe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5128
http://www.gwiazdybasketu.pl/cwiczenia-na-wyskok-jak-wyzej-skakac-jak-zrobic-wsad/ 

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
<object width="720" height="526"><param name="allowfullscreen" value="true"></param><param name="movie" value="http://www.facebook.com/v/492072260805421"></param><embed src="http://www.facebook.com/v/492072260805421" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="1" width="720" height="526"></embed></object>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
odpowioe ktoś na moje pytanie z poprz.strony ? thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
wsn123
Steeler tylko i wyłącznie Assicsy ;) typ sobie wybierz , każdemu co innego pasuje ;p Chłopaki liga mi startuje od pazdziernika , chodze na siłke 4x (2xgóra 2xdół) i mam 2 treningi na sali 2 godzinne, w pon i czw od 18 do 20, czasem do 20;30. Jak to rozplanowac? zrezygnować z góry? a może zrezygnowac z dołu ? a może zrobić 1x dół porządnie i 1xgóre porządnie (kiedy?) thx

Zmieniony przez - wsn123 w dniu 2012-09-11 16:01:30


2 treningi siatkówki w tygodniu to bardzo malutko, ja bym zrobił sobie 2-3 treningi na siłwoni ale łączone. Robisz siłę i dodaj sobie ćwiczenia na górę, analogicznie z dynamiką. Tylko musisz umiejętnie dobrać ćwiczenia bo po rwaniu, podrzucie, push press ja zawsze byłem tak zmęczony że o dodatkowych ćwiczeniach nie było mowy.
Obecnie musiałem zrezygnować z siłownia na własną rękę bo nie wyrabiałem ale to przy 4-5 treningach w tygodniu z dwoma sesjami na siłowni, co prawda trening stacyjny ale i tak daje w kość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
ja wczoraj wybrałem się poskakac przed treningiem i znowu siadly mi plecy, zdazylem ledwie pare paczek zrobic i kaplica. stad mam pytanie- bol jest w odcinku krzyżowym przy schylaniu i odchylaniu w tył, uczucie jakby cos tam rwało- zeszly tydzien wydawalo mi sie ze wyleczylem po 3-4 dniach wygrzewania termoforem, gorace kapiele i voltaren. pytam tylko czy ktoś mial cos podobnego z plecami i moze polecić jakiś algorytm postępowania w tym przypadku? waham się czy iść do fizjo, bo tydzien temu wlasciwie wyleczylem- ten SDC sobotni sprawil chyba ze bol sie utrzymal i trening poniedzialkowy wznowił a proba skakanai wczoraj dobija. za porady dziekuje z gory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam coś takiego już dość dłuższy czas. Przybierało to niekiedy tak skrajną formę, że nie potrafiłem bezboleśnie wstać z krzesła. Porządne rozciąganie pomogło mi w miarę sprawnie funkcjonować (cały czas nie potrafię zawinąć pleców do końca, pewnie by przeszło, jakbym się porozciągał)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
czasami przykurczone zginacze bioder moga powodowac bol w odcinku ledzwiowym....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
Dawid ja mam do czynienia z kręgosłupem już od wielu lat, jak cię podstrzykło to nie rozgrzewaj tego, jak już to musisz chłodzić ale szczerze te maści nic nie dają. Kup sobie tabletki opokan one są bardzo mocne przeciwzapalne mnie po podwójnej dawce zazwyczaj puszcza w trzy cztery dni. Jak będzie już lipa to najlepiej jechać na masaż sportowy (ale nie takie głaskanie po plecach jak zazwyczaj robią). Polecam rozciąganie ja dzięki temu mam rzadziej problemy z plecami. Już miałem nawet rwe kulszowa przez 4 miesiące na 2 nogach także szczerze wole żeby mi kolana siadły niż kręgosłup...

Tak to sie kreci!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium