SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246590

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678



jakosc straszna ale dobre i to ze sie nagralo

Zmieniony przez - soltys88 w dniu 2012-10-28 02:19:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1017
Może trochę się powtórzę. Mógłbym liczyć na wasze pomysły na ułożenie sobie treningu do wyskoku / skoczności ? :) tzn. jaki zestaw ćwiczeń, ilość serii, czas wykonania etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 171
Dobry wsadzik Sołtys, Cześć wszystkim, mam 184 71kg wagi, jakie ćwiczenia na sali mógł bym wykonywać w celu polepszenia wyskoku ? mam na myśli jakieś sprinty wieloskoki ćwiczenia na brzuch. Jako baze siłową obrał bym przysiady wieloskoki itd... tylko jak to skleić w całość, dodam że w domu posiadam tylko drążek i poręcze do dipsów. pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ice-man
Może trochę się powtórzę. Mógłbym liczyć na wasze pomysły na ułożenie sobie treningu do wyskoku / skoczności ? :) tzn. jaki zestaw ćwiczeń, ilość serii, czas wykonania etc.

Wszystko jest w dziale
Erving, temat o poprawianiu planów, strona 10, post użytkownika ToBeBetter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1017
Dzięki ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2391
Sołtys, a ty co myślisz o moim planie z poprzedniej strony? moge zastosować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
gratulacje Sołtys- dobra paczka. pewnie juz co mecz jak masz okazje to konczysz z góry? zazdroszcze bo sam się czaje na dunka w meczu, ale nie ma okazji, inna sprawa ze teraz pokontuzjowany. wyniki silowe i zasięg masakryczny.. dowod na to ze ciezka praca popłaca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 171
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Maverick15 dzieki! Dokladnie, jak mam miejsce zrobic naskok to odrazu lece problem w tym ze 99% osob nie ma mozliwosci mnie zablokowac a i tak skacza, lapia za rece, za glowe i czasami robi sie naprawde niebezpiecznie i musze to brac pod uwage...Teraz jest jeszcze lepiej bo cwiczylem troche wyskok z jednej nogi i mam jeszcze wiekszy repertuar w trakcie meczu. Nawet w tym meczu mialem wsad z jednej nogi ale niestety nie nagral sie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty byś tam łapy po łokcie wsadził
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium