SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246554

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
znam Twój ból. ja żeby poskakać to muszę przyjść przed treningiem, bo po już nikt nie ma, a idąć przed z kolei na treningu już kiepsko z siłami. tak czy siak zamierzam kończyć ligowe granie po tym sezonie więc będzie czas żeby lepiej sobie to poplanować i w końcu znaleźć czas na regenerację. także póki co tak jak wspomniałeś- mniejsze obciążenia na tyle aby organizm mógł się zregenerować dostatecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra robota Sołtys! Na jaki plan padło tym razem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
caly czas ten sam robie tydzien przerwy i rozpisuje % dla nowego (aktualnego) maksa nic ciekawszego nie znalazlem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to jedziesz z tematem, z tego co wiem, jeszcze 50 kg i masz rekord Polski (wg moich informacji rekord Polski RAW w kat 93 kg to 257,5 kg)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1837
Doradźcie mi który przysiad jest "zdrowszy" na stawy pół czy pełen squat natykam sie na liczne rozbieżne opinie chodzę do klubu La i połowa zawodników robi pół inni pełne w zależności od trenera nie chce zniszczyć sobie kolan w wieku 17 lat a w pełen przysiad w serie narazie wezme 100kg wiem ze niedużo ale zastanawiam sie na przyszłość by nie uszkodzić sobie kolan ani ścięgien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
osoby robiące full squaty powiedzą Ci że są zdrowe itd i ja się pod tym podpisuję, nie zbudujesz zdrowych i silnych kolan w inny sposób a obciążając organizm do 90 stopni zaszkodzisz sobie i często bierze się ciężar przekraczający możliwości np pleców i nieświadomie szkodzi się sobie samemu, pare stron temu zdaje się ktoś pisał tutaj ładnie różnice między tymi przysiadami. nadmienię jednak iż w przypadku kontuzji-mówię z własnego doświadczenia- robiłem wg zaleceń fizjoterapeuty przysiady do 90 stopni z piłką między kolanami i odradzał we wczesnej fazie rehabilitacji robienia pełnych, aby więzadło rzepki doszło do siebie na spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
w LA wszyscy wala polprzysiady bo niby bardziej chca wzmocnic koncowa faze ruchu (jak przy wyskoku z jednej nogi). Napewno nie mozna rezygnowac z pelnych przysiadow na rzecz polowke gdyz zaburzy to balans miesniowy to raz a dwa wzmocnisz glownie czworki a reszta bedzie niedotrenowana. Byc moze polowkowe przysiady maja jakies miejsce ale moim zdanie nie powinna to byc podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1837
czyli podzielić to że np 2 serie pół i 2 serie full squatu czy walić full squaty szczerze wole full squaty czuje że robie "coś więcej"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
zalezy w jakim celu, jesli nie jestes skoczkiem wzwyz/w dal robilbym tylko pelne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1837
Ok dzięki :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium