SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246626

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rób pełne coby VMO wzmocnić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8221
Krzyh93 myślę, że tak jak zasugerował Hadzbe, chodzi głównie o słabą mobilność w stawie biodrowym, choć może i też w skokowym bo jakiś czas temu solidnie skręciłem kostkę.
Wygląda to tak, że z 60kg robię ATG, z 80 minimalnie płycej, 90 już średnio, a ze stówą to już tylko udo minimalnie poniżej kolana. Ostatnia, piątą serię miesiąc temu zaczynałem ze 100kg i dokładając po 2.5kg robiłem teraz 107.5, ale muszę się raczej cofnąć z ciężarem bo z taką głębokością nie ma to sensu. Tak głęboko jak ostatnio to ja schodziłem ze 135kg jak robiłem połowiczne przysiady.
Wynalazłem zestaw ćwiczeń rozciągających biodra. Wykonywać je codziennie czy 3 razy w tygodniu wystarczy?
Zastanawiam się nad przejściem na fronty nim rozwiążę problem. Nie robiłem ich jeszcze z obciążeniem ale mam wrażenie, że przy moich 189cm wzrostu i słabej mobilności lepiej się sprawdzą...

Zmieniony przez - jumpman w dniu 2012-12-12 03:47:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
a sprobowales z podkladkami pod piety? daj sobie ciezarki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8221
próbowałem ostatnio w pierwszych 4 seriach. śliski lakierowany parkiet, który jest na siłowni i niegumowane obciążenie pod stopami wywołują u mnie delikatny niepokój, a gumowane z kolei są tak wyprofilowane, że stając jednej stronie ciężarka druga unosi się do góry i nie jest to stabilne. są 3 miejsca na talerzu gdzie mogę postawić nogę i ta dźwignia nie wystąpi, ale są na tyle małe, że za dużo koncentracji spada mi na szukanie ich stopą. Nie jest to najlepsze rozwiązanie. W sumie to postaram się zmontować jakąś płytę i obić ją od spodu żeby nie jeździła


Zmieniony przez - jumpman w dniu 2012-12-12 12:30:16
...
Napisał(a)
Usunięty przez soltys88 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
To chyba jakaś nowa firma w PL? Daj znać jak poszczególne produkty działają :)

Zmieniony przez - Matizuno w dniu 2012-12-12 21:40:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
narazie mogo cos powiedziec o GLADIUSIE:) ktory w swoim skladzie ma FLORADENE czyli geranium:) kopie jak trzeba. slabo pompuje i bardzo dobrze sie na tym skakalo:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
a smakowo dobrze wchodzi? w sumie cenowo wychodzi jak kiedyś jack3d czy rhino, a kopały całkiem fajnie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
smak bajka:) ale nie gadajmy tu tylko w prywatnych bo smietnik;p ogolnie opyla sie bo jest 40 porcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Hadzbe, dwie rzeczy:
1. linki do innych sklepow - regulamin
2. "Floradrene - naturalny ekstrakt z bodziszka bez zawartości DMAA" to ze skladu gladiusa
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium