SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246612

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
te przysiady ze stopami do wewnątrz to rehabilitant mi powiedział. też się zdziwiłem, ale powiedział że w inny sposób są mięśnie atakowane.
zastanawiałem się, czy by frontów nie dodać by czworogłowe ud bardziej wzmocnić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Ta miesnie sa inaczej atakowane ale w gorszy dla Ciebie sposob bo wzmacniasz glowe boczna i przez min mozna skrecic kolano pozniej. Dla kazdego sportowca VMO (glowa przysrodkowa) jest arcy wazna wiec jesli rehabilitant celowo proponuje CI ja oslabiac to musi byc idiota poprostu...
fronty moga byc ale nie musza, mozesz porobic miesiac tylnie, miesiac przedni. Jesli przy tylnich kladziesz sztange wysoko (high bar squat) to czworki dostana tak samo wpier.... jak przy frontach.
W miejscu "brzuch" proponuje porobic cwiczenia core niz sam brzuch, czyli ab wheel i rozne skrety w wykroku lekkim np cos typowo pod sport.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Wzmacniając głowę boczną nie osłabiasz przyśrodkowej, najwidoczniej ma to coś na celu.

Zmieniony przez - Santiago92 w dniu 2012-08-16 21:54:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
glowa boczna i tak sie wzmocni, przysrodkowa jednak najszybciej zanika i naciezej ja wypracowac. Nie slyszalem jeszcze o czyms takim jak wzmacnianie glowy bocznej u sportowcow. U kulturystow owszem ale chyba nikomu tutaj na tym nie zalezy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Nie znam genezy kontuzji Dythicana to nie będę gdybać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
jutro planuje obrobic dwa konkursy
Tarnow i Mielec:)
w niedziele Bochnia. mam nadzieje ze sie uda;p

ktos gdzies bedzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ja wczoraj ostro przywalilem nadgarstkiem w obrecz, mocno mnie boli, zwlacza przy obracaniu...mam nadzieje ze tylko zbity...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
mam pytanie, jak ćwiczycie kozłowanie? chodzi o to, że od czasu do czasu pykam w kosza (głównie gram w siatę) i w sumie tylko prawą ręką kozłuję, lewą mało, bo jest straszna bieda. Macie coś sprawdzonego? ;)

Zmieniony przez - Matizuno w dniu 2012-08-18 15:17:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
nie ten temat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proponowałbym kozłowanie lewą ręką do porzygu, im dłużej daną czynność robisz, tym lepszy w niej jesteś. Hadzbe, za rok, dwa, ewentualnie trzynaście
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium