SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 248180

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mav, kontuzje były związane z siadami czy przyczyna była inna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
za pierwszym razem w sumie sezon się skończył i dostep do silki odpadł- wowczas robilem siady płytkie, za drugim razem przeciazenie ogolne i kolano skoczka z mojej glupoty- po silce trening, po treningu jeszze skakalem. a teraz po miesiącu odezwaly sie plecy ale to w wyniku przeciazenia i skakania, bo silke zakonczylem tydzien predzej lekkim rozladowaniem. i teraz walcze z piętą, wiec pewnie nici z progresu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Ja brałem półtorej miecha w dość małej dawce, ale cały czas działanie było na podobnym poziomie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ja ponad pol roku wale beta-alanine, ta ze sklepu sfd wychodzi za grosze. Warto jak najbardziej za takie pieniadze, efekty napewno lepsze niz np po BCAA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ja od 2tygodni trzaskam plyo oparte na dept dropach tylko.... czuje sie jak rozjechany przez czolg:D przygotowuje sie zeby wszystkie ladowania wytrzymac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
Soltys pytanko . czy plyo jest cos warte jezeli zrobie je przed dunk sesja/graniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
warte oczywiscie ale graniem dobijasz CUN...z tym ze dunk sesje potraktowalbym jako ciezkie plyo wiec nie laczylbym juz jednego i drugiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
moj plan ktory mam zamiar zaczac od next week.

PONIEDZIALEK:

push press 3x6
ATG 2x8
ATG 2x6
ATG 2x4
bulgarian squat 3x8
box jump with dumbbels 2x5
foam rolling



WTOREK:
SIATKA


SRODA:

pause jump 2x3
sprint 3x
snatch 6x2
deadlift 2x8
deadlift 2x6
deadlift 2x4
reverse hyperextensions 2x10
foam rolling

Czwartek :
Siatka

Piatek :
Core


Sobota
wsady/kosz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
wiec narazie odpuszcze;) od pon wracam do atg i robie az braknie ceizarow! a przed wsadami dodam tylko srpinty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
mi sie bardziej moj program podoba ale proboj jak chcesz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

forma lato