SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246531

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 698
Zacząłem cykl na jabłacznie i jak mam pytanie. Czy do 3 dni siłowni można dorzucić a6w czy lepiej zacząć to po skończonym cyklu? może trochę nie ten dział, ale na takie pytanie troche głupio zaśmiecać forum i tworzyć nowy temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
Sołtys pytanko do Ciebie lub innych kolanowiczów-w trakcie meczu zabolało mnie i boli teraz dość czuje, w kolanie z tyłu od wewnętrznej strony przy mocnym wyproscie i zgieciu- czy to krzyżowe może być? czy jakis miesien ktore tam sa,polsciegnisty polbloniasty zdaje sie przechodza tak?
bol jest bliżej łydki niż sasmego kolana z tyłu

pachnie mi tu więzadłem pobocznym piszczelowym albo jakiś mięsien i przyczep


oblozylem lodem i jest ok, bol mniejszy, mysle ze nie ma co panikowac, pare dni przerwy i powinno byc ok


Zmieniony przez - Maverick15 w dniu 2013-02-20 21:36:58

Zmieniony przez - Maverick15 w dniu 2013-02-20 22:14:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
a6w bleeee... chcesz budować siłę brzucha czy wytrzymałość?:>
ab wheel i jedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mav, miałem niedawno podobną sytuację, przeszło mi, jak wymaksowałem martwy na sztywnych Ogólnie ten ból czułem głównie podczas chodzenia lub gwałtownych zrywów (nabieg do ataku), przy treningu oporowym było ok. Mimo wszystko odradzam jednak bicie rekordów, ale rozsądnie zaplanowany trening oporowy mógłby pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
tak sie sklada ze w piatek mialem robić dynamikę i przyszly tydzien przerwa mi wypada po 3 tyg siłowania. dorzucilem wykroki coprawda w ten poniedziałek, wczoraj luzno trenowalem i dzis mecz i ten ból. sądzę że przerwa dobrze mi zrobi a i strace tylko 1 workout dynamiczny na silowni. jakby coś nie grało to będę podpytywał o strategię działania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 698
Dythican, a coś co można zrobić bez żadnych przyrządów ? czy może zwykłe brzuszki z obciążeniem wystarczą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816






Drugie ćwiczenie szczególnie polecam, mało znane a serio dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 698
dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
Soltys
czy Ty tez miałeś po rekonstrukcji ACL ból w miejscu blizny przy pełnym wyproście? Taki kujący ból...


i od razu.. jakie ćwiczenia polecasz na wyprost i zgięcie... bo brakuje mi 2cm ;/

Zmieniony przez - Dythican w dniu 2013-02-22 22:24:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ja mam jutro pokaz paczek na zakonczenie ligi amatorskiej w miescie obok :) zobaczymy jak to pojdzie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium