SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246535

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5128
a ćwiczenia dynamiczne typu sprinty z różnych pozycji, skipy, podskoki itp. lepiej jest wykonywać przed czy po treningu siatkówki na hali (w dni kiedy sam trening nie jest jakoś szczególnie męczący) ?

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym robił chyba po treningu, żeby podczas nie chodzić przesadnie obolałym. Z tego co pamiętam to robiłem plyo po 2 godzinach naparzania w siatę i nie było źle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
Panowie jako, iż teraz zaczął się rok szkolny mogę ćwiczyć tylko 2 razy w tygodniu, co myślicie o takim o to planie treningowym? Nada się?
1 dzień:
Podskoki ze sztanga na plecach 30% ciezaru z przysiadu 3x5
Przysiad 5x5 progresja duzy ciezar
Przysiad bułgarski 3 x 8 na noge
Brzuch silowo
Pompki na poręczach 3xMAX
Wyciskanie hantli skos dodatni 3x10
2 dzień:
Power clean 4x5
Push press 3x8
Martwy ciag 5x5 progresja
Pociąganie na drążku szerokim nachwytem 3xMAX
Wyciskanie sztangi leżąc 12x 10x 10x 8x
Unoszenie hantli bokiem w górę 3x15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brzuch w pierwszy dzień na koniec. Zamiast dipsów dałbym wiosło rampa 8 (skoro masz 2 dni treningowe, to IMO lepiej w obydwa dni przećwiczyć wszystkie partie niż tylko w jeden). W drugi dzień w WL rampa 8. Chyba, że przerobisz to na push&pull
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
1 dzień:
Podskoki ze sztanga na plecach 30% ciezaru z przysiadu 3x5
Przysiad 5x5 progresja duzy ciezar
Przysiad bułgarski/wykroki 3 x 8 na noge
Lydki 3s na noge z hantelkiem w reku
Wyciskanie hantli skos dodatni 3x10
Pompki na poręczach 3xMAX
Brzuch silowo (1 cw)
2 dzień:
Power clean 4x5
Push press 3x8
Martwy ciag 5x5 progresja
Pociąganie na drążku szerokim nachwytem 3xMAX
wioslowanie sztangielka 3x8
brzuch (1 cw)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291




moj wczorajszy wypad na park jordana kosz jakies 3m choc go rozk***ilismy na koncu to moze nawet nie.

ogolnie wzialem 3raz w zyciu buty moje sygnowane NIKE SHARKLEY ID
i caly dzien do dupy skakanie bylo a na koniec sesji skrecilem 2GI raz wlasnie w tych butach co ostatnio kostke ewersyjnie i mam przeyebane;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1581
4raz już tych butów do grania myślę że nie założysz... Widać że te buty, usztywnienie dla kostek lipne...

A genius? That's nothing compared to me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
niestety buty laduja od teraz tylko na polke;/ kostke jeszcze bajka...ale dziwnie mi sie w nich stopa przemieszcza na samym dole... w niedziele konkurs:) mocna ekipa...arek przybylski bedzie chcial sie zrewanzowac:) jak kostka da rade to mam pare perelek przygotowanych;p a tu lapcie mnie w teledysku od 2:05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
hmm ja od kontuzji kolana gram tylko w niskich butach....nie ma lepszej stabilizacji niz wlasne miesnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
Sołtys, mam jeszcze jedno pytanko za jakieś 12 tygodni będę miał międzyszkolne zawody i wlaśnie na nie chciałbym zrobić jak najlepszą formę. Co poleczasz, robić jeden jakiś mega długi cykl przez te 12 tygodni czy podzielić to na jakieś 2 male cykle? Bo kompletnie nie wiem co zrobic.
Pozdro
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium