SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246570

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
juz jakies 2 lata temu jak lipek pojawil sie na scenie stwierdzilem ze nie dosc ze jest mlody,to chudy i slaby fizycznie i ze wkoncu kolana nie wytrzymaja... mial teraz 2 miesiace przerwy ponad z powodu kontuzji (cos z wiezadlami,lakatka z tego co slyszalem) przyjechal do krakowa gdzie mial dunk sesje i mial miec pokazy... po dunk sesji siadlo dalej kolano i wraca do poznania z pozyczonymi kulami.

wiec lepiej cwiczcie przysiady, badzcie atletami i skaczcie dlugo!

Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2012-12-08 12:36:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
dokładnie jak Hadzbe, z tymże pamiętać o głębokości siadów... sam miałem z kolanami kłopoty, odkąd atg robię jest o niebo lepiej, a i wyskok rośnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
Panowie mam takie pytanie gdyż został mi można powiedzieć ostatni tydzień cyklu i miałem bić rekord w siadzie i jak na nie szczęście zachorowałem, niby zwykłe przeziębienie ale człowiek wraca po tym zawsze osłabiony. Co mi radzicie teraz zrobić powtórzyć teraz powiedzmy przedostatni tydzień cyklu i potem dopiero w następnym tygodniu bić rekord. Proszę poradżcie mi jakieś rozwiązanie gdyż bardzo mi na tym zależy.
A co do lipka to zawsze mi wyglądał na takiego co skoka raczej na siłce nie wypracował. Swoją drogą ciekaw jestem ile ma dosiężnego, bo na swoim profilu na fb twierdzi, że z nabiegu ma 120-125 cm hehe

Zmieniony przez - Shaman1994 w dniu 2012-12-08 14:19:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
Niestety kontuzja stawu kolanowego powróciła i to ze znacznie większym natężeniem... Miałem sprawić krakowskim dzieciakom radość a muszę wracać do Poznania na badania:(

status lipka.

Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2012-12-08 14:24:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
lol gralismy dzisiaj mecz- z moim rozciegnem teoretycznie lepiej, wkładki mi mega pomagają od wczoraj- anyway- w przerwie skoczylem dwa razy- z wystawki bomba poszła i od deski później. także kompletnie miesiąc nie skakałem wogóle uziemiony tylko silke robilem i zachowala sie sila skoro zastany wyszedlem w gore na tyle by zapakowac. także jak ktoś ma jakieś urazy ktore wykluczaja ze skakania a nie kolidują z siłownią to warto kontynuować siłę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
http://www.facebook.com/v/528451617167485"></param><embed 

niedlugo caly klip bedzie;)
przy niektorych probach juz mialem glowe w okolicach kosza;p
wiec jest dobrze

Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2012-12-08 22:34:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
brawo Mav za podejscie. Oczywiscie ze silownia jest wskazana zawsze kiedy to mozliwe. W kazdym profesjonalnym klubie tak jest, ze po powaznej kontuzji na poczatku wraca sie na silke by wrocila sila miesni i dopiero wtedy zaczyna sie biegac/grac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 124
Cześć
Krótko: Wzrost 180 waga 63 przez miesiąc realizowałem program KangarooHops, przez mniej więcej drugie tyle nie miałem zbytnio warunków, ale w jednym pokoju wykonywałem: przysiady, wykroki, wyskoki normalne i z użyciem samych łydek, wchodzenie na schodek. Wszystko starałem się wykonywać poprawnie i dawałem z siebie wszystko.
Po ponad 2 miesiącach mój wyskok nie poprawił się ani trochę.
Czytając wypowiedzi ludzi na forach liczyłem że po takim czasie będzie już widać efekty, a tu nic. Trochę mnie to zdemotywowało :(
Jestem w stanie zaczepić się palcami o obręcz 2.80, ale w wakacje chciałbym już pakować na 3.05.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
daruj sobie kangarohoops, pewnie zaraz dostaniesz ochrzan od pozostałych.jeśli sięgasz 280 cm i chciałbyś robić paki na 305 to musiałbyś mieć ok 20 cm zapasu więć zaokrąglmy że 320 musisz łapać żeby wsadzić. zrobić 45 cm wyskoku w 6 miesięcy to fenomen ;) budowanie wyskoku to wieloetapowy długotrwały proces. może najpierw byś przejrzał nieco wstecz tematy, pojawiło się pare osób jak Ty po kangurach i superdunksach więc przejrzyj też temat Ćwiczymy razem wyskok! - ukladamy/poprawiamy plany, odpowiadamy na wasze pytania - tam masz skarbnice wiedzy co robić by poprawić wyskok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
jak cwiczyles bez obciazenia to nic dziwnego
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium