SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246553

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 75
http://


Hadzbe ładna nóżka ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1581
Hadzbe
Wygrałem konkurs w Brzesku i ipoda wartego 700zl:)
Chciałem wygrać 5 konkursów tych wakacji i cel wykonany:P

Btw.nakleilem przy jednej próbie naklejkę ciut ponad gore kwadratu i Łukasz który był na pokazie próbował 2 razy mnie pobic i się nie udalo:P


Czyli mam rozumieć że Biedny drugie miejscu na SDC zajął? GRATZZZZZZZZZY!

A genius? That's nothing compared to me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
Hadzbe, zobaczyłem ten filmik, patrzę na Twoje czworogłowe, później na swoje i o ku***, miazga :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Hadzbe gratulacje jakos nie wyobrazam sobie ze biedny nie doskoczy do gornej czesci kwadrata moze nie umie naklejac naklejek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1581
Na filmiku z Kalisza widać też nalepki to dwie są czy trzy ponad kwadrat tak trochę. Lipek, Biedny i Slash choć ten pierwszy na pewno mógłby wyżej ;) Widocznie Łukasz miał gorszy dzień wtedy :p

A genius? That's nothing compared to me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
Biedny nie bral udzialu w konkrusie wsadow!
robil pokaz:)

btw. biedny przy wsadach ma taka technikze ze skacze tak jak reka do celu, nic nie pudluje praktycznie, ma swietny narzut i swietnie skacze z kozla.

ja znowu jak zawsze mowielm, slabo z kozla, narzuty za kazdym razem inaczej itd. reka do celu zawsze wysoko skakalem:) ja np zrobie cuda...ale potrzebuje 300 prob.

ja skakalem tylko raz, na rozgrzewke kacpa dal po naklejce i kazal uczestnikom wlepic. no i dalem ze 2-3 cm nad kwadratem:) lukasz mial potem pokaz, rozgrzal sie dal pare kosmicznych pak i dali mu dwie naklejki zeby pokazal ile da rade. pierwsza wlepil obok mojej...i potem sprobowal jeszcze raz...iii.... 1cm nizej;p i tak to wyglada

on napewno potrafi wyzej skoczyc. jest sporo wyzszy ode mnie. ja myslalem ze mi lokiec urwie o tablice przy naklejce.
poza tym. skoczylem raz. mysle ze jeszcze troche bym dal wyzej;p

Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2012-08-27 18:10:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1196
Hadzbe byłeś wczoraj na konkursie wsadów w łodzi ?

Zmieniony przez - Jordan1990 w dniu 2012-08-27 18:21:13

" What doesn't kill you makes you stronger "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
nie nie bylem;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1196
Szkoda... Poziom konkursu wsadów w łodzi jest coraz gorszy. Niby w te wakacje w łodzi były 3 takie imprezy ( Basketmania, Siemens, AND1) , ale nic specialnego. Też Łódź ok. 700tyś. mieszkańców, centrum kraju, a na takie imprezy nikt nie chce przyjeżdżać.

" What doesn't kill you makes you stronger "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1581
Może klimat nie ten? Hmm albo nagrody nie takie?

Hadzbe - to jaki poziom tam był? trudno w finale miałeś czy na spokojnie?

Zmieniony przez - AirM w dniu 2012-08-27 19:46:31

A genius? That's nothing compared to me.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium