SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 248150

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
przedewszyskim, ddal mega paki zwazywszy na to ze nie byl nawet rozgrzany;) ja bym nie zrobil wrazenia bo ja nie skacze nad 7ma ludzmi jak on i autami...a to jest dla nieznajacego sie fana najlepsze co moze byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11364
i myślę, co najważniejsze robił wszystko w pierwszych próbach co też się liczy, ale wypowiedź foremniakowej i tego typka zostawię bez komentarza

WHAT HURTS MORE,
THE PAIN OF HARD WORK
OR THE PAIN OF REGRET?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
tzn spojrzmy na to z innej perspektywy- w mam talent nie robi to wrazenia i ja osobiscie kozyry nie zjade za to ze tak sie wypowiedzial bo mial prawo. rozumiecie na jakiej to jest zasadzie- co by biedny robil dalej, za ktoryms razem BTL w polfinale? od tego są SDC i mysle ze nawet JusFly by nie zrobil na nich wrażenia, bo to nie tego rodzaju show. osobiscie dunki mi sie bardzo podobały, szczegolnie na koncu operatora kamery :D ale spojrzmy prawdzie w oczy- to nie jest tego rodzaju show. owszem widac ze kozyra nie wie z czym to sie je, bo wypadalo przyznac ze chlop ma talent, bo takowy ma. ale jak sie nie zna to co mial powiedziec innego, jak to Gortat podsumowal dobrze- zwolnienia dawal na wf pewnie i nic sie nie zna na tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3089
Witam. Mam jeszcze kilka pytań odnośnie wykroków w tył. Co to ćwiczenie nam daje i dlaczego akurat wariant w tył a nie przód ?? Też robić je z takim obciążeniem jak skoki ze sztangą ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
to sie nazywa zakroki. i nie ma uderzenia na rzepke jak przy postawieniu nogi do przodu. przy malych ciezarach bym sie tym nie przejmowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakby zaśpiewał "Majteczki w kropeczki" to Foremniakowa by się poryczała, Chylińska uznała, że ma dobry wokal i by było 3x tak Zresztą, ten "program" jest śmiechu warty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2845
z jednej strony nie ten program, a z drugiej nie rozumiem jak taka dziewczynka która kubki szybko układa coś pokaże dalej? :) takich przykładów jest masa, nie wspomnę o tych śpiewających. Co do kozyry, to on tak to mówił, z taką miną jakby się na nim wyżyć chciał za swój nie udany WF. O biednego się nie martwię, bo przypuszczam, że o reklamę chodziło :) Tylko poziom tych oceniających mnie martwi.

Ps. A jak się robi ten wykrok w tył? Przecież to teoretycznie to samo co w przód, tylko chyba ciężar unoszenia skupiony jest na tylnej nodze, a rzepka jest tak samo obciążona w nodze która zostaje z przodu, jak przy wykroku do przodu..

Zmieniony przez - aNm w dniu 2012-10-09 10:52:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
chodzi mi o moment gdy gdy robisz wykrok w przod gdy uderzasz nia o podloge;) w zakroku noga ta. czyli ta pracujaca nie ma tego momentu bo nie odrywasz jej od ziemi;p





nawet tu babka mowi ze ,,it take the pressure out of the knee''



Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2012-10-09 11:05:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2845
rozumiem :) powiem Ci, że myślałem że jestem jedyną osobą która uderza o podłogę. Ciekawy pomysł, bo nie spotkałem się z tym. Dzięki Hadzbe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
w sobote:) I LOVE LBN:) turniej na zakonczenie wakacji w LUBLINIE i sezonu streetballowego.. odp******e tam taki cyrk!!!! i takie paczunie jak nigdy. na ALCO CUP tam bylem i przegralem z podkowinskim. ale bylem na kontuzjii czworki i bez zadnej formy.... not this time
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

forma lato