SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 248110

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To nie robisz full body w takim razie. Ja na swoją nie narzekam, dzięki temu niektóre wymiary mam takie, jakbym 2 lata ćwiczył, a ćwiczę niecały miesiąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
to też tak mam , że krótko ćwicze i rzezbie szybko , ale zjem co tlustego to brzuch już do przodu ... dlatego dobra dieta + ćw. to dla nas miazga :D a czemu nie full body ? co tam brakuje ? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo w B masz tylko klatę, bic i tric. Jakby się bardzo mocno uprzeć, to tylko plan C można jako full body potraktować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
aa o to chodzi CI, ale w całym tygodniu jest cała partia, jakbym tak kazda partie co trening to przy tak intensywnych treningach bym nie wyrobił :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, ale FBW to trening, na którym katujesz wszystkie partie, ale na jednej sesji, tak gwoli ścisłości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
a co byś proponował mi ? Sołtys co Ty byś proponował ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jam bym proponował plan, który działa. Ja jadę osobiście góra-dół i idę do przodu we wszystkich ćwiczeniach, 3 tygodnie temu robiłem siady z 60 kg na 8 repów, a dziś podchodzę pod 90 kg x8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
podaj plan, Sołys co sądzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dół
High pull/jump shrug 10x3 dość lekko, zależy, na ile mam ochotę
Siady rampa 8 progresja przesuwana
Coś na posterior chain (martwy na prostych, dzień dobry - zależy, na co mam ochotę) 4x10
Teoretycznie brzuch, ale jeszcze mi się nie udało ani razu
Góra
Dipsy z dead startu 10x3 (dokładam na czuja)
Wiosło nachwytem (jw, ostatnio poszło 60 kg 10x7)
Bary jak mam ochotę, z reguły jednak zrobię parę unoszeń
Podciąganie na wyczucie
Biceps
Plan teoretycznie można ocenić jako słaby, ale idzie do przodu, więc go zostawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
Tylko ja nie mam atlasu panie Krzyh93 :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

forma lato