SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246610

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
stack ktory jem od sponsora ma 5 form kreatyny + tauryna;) zadnych dodatkow wiecej. poprostu przedtreningowke od sponsora zostawie sobie na skakanie ewentualnie granie bo slabo pompuje :) a shotguna wrzuce przed silownie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
A ja właśnie kupiłem sobie Loadera od UNS, ale znowu się przeziębiłem ehh ;/ Więc będe musiał trochę poczekać z testowaniem.

Zmieniony przez - Shaman1994 w dniu 2013-02-10 21:50:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Wróciłem do ciężkich siadów po kilkumiesięcznej przerwie wymuszonej ligą. Trenować od razu maxami czy stopniowo progresować ciężarem ? Dzisiaj wziąłem bez wysiłku 120kg w pełnym, więc praktycznie spadek siły zerowy po 3,5 mc bez przysiadów. Zależy mi na podtrzymaniu skoka i powoli chcę myśleć o budowaniu kilku cm ale to już po lidze czyli w kwietniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
skoro spadek sily zerowy to nie widze problemu by jechac dalej jak jechales :) chociaz w sumie mniejszym bezpieczniejszym ciezarem na poczatku dostarczysz tez podobnego bodzca po przerwie...ale ja bym jechal ciezko dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
Soltys jak Twoj bol przczepu czwroglowego :) opanowales to ?
mi to dalej dokucza:) mam obawy czy nie mam gdzies sciegna miesnia czworoglowego naderwanego albo cos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
problemem napewno jest wlasciwe ulozenie krzeselka na ktorym siedzisz, im wyzej tym lepiej. Wiadomo plyometryka takze przeszkadza. Rozciaganie rectus femoris, lod i wzmacnianie VMO. Nic wiecej nie wysmyslisz niestety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
a powodem nie moze byc za silne VMO ? jak wiadomo czworki i łezke mam niesamowice potężną....a o jakim krzeselku mowisz? bo jezeli chodzi o siedzenie w ciagu dnia to praktycznie nie siedze....

bardziej mnie martwi to ze sie oczytalem o zerwaniach sciegna czworoglowego :)

nie mam zadnych objawow zewnetrznych jak opuchlizna czy zasinienie.
boli pod dotykiem i ostro ponizej 90 stopni...choc w mniejszych katach tez czuc bol.
Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2013-02-11 21:10:46

Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2013-02-11 21:11:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
reki nie dam sobie uciac albo wydaje mi sie ze to przez spiety prosty uda a nie VMO.
chodzi mi np o siedzenie przed komputerem, ogolnie ta kontuzja nazywa sie chyba kolano kinomana...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
to że VMO wyglada poteżnie nie znaczy ze jego funkcjonalność może być właściwa. w moim przypadku i kolanie skoczka tak było, fizjo owszem w szoku że takie kopyta mam ale kazał wzmacniać VMO izolowanymi ćwiczeniami i właściwie bólu po miesiącu nie było więc tak to musi być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
dokladnie, VMO moze byc silne, ale inne miesnie moga byc jeszcze silniejsze i przez robia dysproporcje. Rozciaganie i lod po kazdej aktywnosci + w ciagu dnia.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium