SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246575

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
nabieg do naskoku to przede wszystkim technika i szybkość oraz plyo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4273
No chodzi mi o to, zeby zroznicowac to, bo ja praktycznie skacze tak samo z dokroku jak i z nabiegu, wiec moze musialbym zaczac plyo ?? Moze ktos mi ulozyc jakie cwiczenia beda najlepsze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
i dobra nawierzchnia;) jezeli czlowiek podswiadomie wyczuwa ze moze podjechac i zrobic sobie krzywde. nie wykorzystuje podswiadomie nawet swoich miesni i nie skacze wysoko:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
dokladnie Damian, ja jak mam nawet odciski pod palcami to nie ejstem w stanie wygenerowac maksymalnych skokow, bo podraznia mi to nerwy. tyle niuansów składa się na odpowiedni skok ze aż nie chce sie wierzyc. mnie nic tak nie pobudza jak ludzie , na meczach trybuny pełne, czy chocby ostatni sdc, wszystko jest w głowie w CUN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
@Bartas15 na pewno muszą być to jakieś lekkie ćwiczenia, bo gdzieś tu na forum było żeby plyo zaczynać dopiero jak bierze sie w siadzie 1,5-2x swoją mase ciała. Np. możesz robic jakieś Tuck jumps, skoki do celu, możesz jakieś sprinty zawsze też wrzucić ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4273
To moze poczekam z tym plyo az skoncze cykl i wtedy dopiero zaczne tyrac plyometryke, a jak skocnze ten cykl to bede mial w maskie 100kg xd takie zalozenie mam ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tuck jumpy - polecam. Nie mierzyłem dokładnie jumpa, ale przez nieco ponad pół roku (nawet nie wiem dokładnie ile) zasięg w ataku podczas gry skoczył jakieś 10-15 cm, znacznie pewniej się czuję w powietrzu, atakuję z prawego skrzydła z drugiej linii, czego nigdy nie potrafiłem. I mierz wyżej, pomnóż maxa razy dwa choć może niekoniecznie w tym cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4273
No chcialbym bardzo, ale w tym rzecz ze nie mam ciezaru wiecej, a kasy tez nie mam a nawet bym nie chcial za bardzo kupowac, bo poprostu szkoda mi kasy ... ;/ tak ze chcialbym z tej sily co zrobie wyciagnac jak najwiekszy wynik z nabiegu poprzez plyo itd :P Pomozecie ulozyc jakies cwiczenia ? serie ? powtorzenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
iron horse HIGH KICK, NUTRABOLICS r2f i fight factor...ktos cos wie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja robiłem dość szaloną wersję tego planu. Oparłem się o zasadę Synaptic Facilitation, czy po naszemu - o smarowanie gwintów. Otóż: robiłem treningi co drugi dzień, tuck jumps 4 serie po 8 powtórzeń, zawsze na koniec treningu zostawiając sobie "2 powtórzenia na następny trening". Tuck jumpy robiłem w superserii z drop squat jumpami, z tym że w tym ćwiczeniu robiłem 5 powtórzeń. Jak czułem, że zmęczenie narasta, odpoczywałem dzień czy dwa i wracałem ze zdwojoną siłą. Nie polecam tego sposobu, jeżeli robisz przysiady ze sztangą, bo się zwyczajnie zarżniesz, ale raz czy dwa w tygodniu możesz taki trening spróbować. A jak chcesz robić siłę z ograniczonym ciężarem - zainteresuj się treningiem GVT, tam rekompensujesz ciężar objętością. Hadzbe - pewnie Sołtys.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium